لیسته

خرید 45 مدل بهترین دستکش کار ضد برش و ضد ضربه [مقاوم] با قیمت ارزان

دستکش کار چیست؟ این نوع دستکش ها برای حفظ ایمنی کارگران در محل کار، مورد استفاده قرار می گیرد. وسایل ایمنی همیشه باید توسط کارفرما ارائه شود. اهمیت استفاده از دستکش کار بسیار زیاد است، زیرا دست عضوی است که در معرض خطر بالایی قرار دارد. تجهیزات ایمنی از جمله دستکش ، لباس مناسب و کلاه ایمنی باید با دقت فراوان انتخاب شود، زیرا جان افراد به خطر نیفتد. پیشنهاد می کنیم برخی نکات ساده و کاربردی را در رابطه با خرید این دستکش ها به خاطر داشته باشید.

دستکش کار چیست ؟ چرا باید از آن استفاده کنیم ؟

اگر در یک محیط صنعتی کار می کنید، باید حتما دستکش دست کنید. این یکی از ضروریات کار است. توجه به ایمنی محیط کار و تامین الزامات آن، اهمیت زیادی دارد. در حین کار، مراقب اعضای بدن خود به ویژه دستتان باشید، زیرا اگر آسیب ببیند، دیگر نمی توانید کار کنید. به همین دلیل هنگام کار با وسایل خطرناک، باید از دستکش استفاده کنید.

آسیب هایی که در محل کار به افراد وارد می شود، همگی به دلیل استفاده نکردن از تجهیزات ایمنی به ویژه دستکش کار است. اگر نکات ایمنی را رعایت نکنید، می تواند منجر به پشیمانی شود. با استفاده از تجهیزات ایمنی، می توان به راحتی از وقوع بلایا جلوگیری کرد.

کارفرما باید وسایل و تجهیزات لازم را برای کارگران خود تهیه کند. اما هر صنعت و حرفه ای، دستکش ایمنی خاص خود را دارد، پس خرید دستکش اصلا آسان نیست.

دستکش کار باغبانی

نکات مهم و ضروری هنگام خرید دستکش کار

انتخاب دستکش مناسب، سخت است. به همین دلیل در هنگام خرید، باید نکاتی را در نظر گرفت:
ایمنی: این مهم ترین موضوعی است که باید در هنگام خرید دستکش کار در نظر گرفت. اگر دستکش ایمن نباشد، دست کردن آن هیچ فایده ای ندارد. برای مثال موقع کار در باغ با قیچی باغبانی حتما نیاز به این نوع دستکش ها دارید.

کاربرد: ابتدا توجه کنید که دستکش را برای چه محیطی می خواهید. سپس با توجه به شرایط محیط کار، باید مناسب ترین دستکش را انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر سر و کار شما با کوره و ذوب فلزات است، مدل های حرارتی برای شما مناسب است. دستکش حرارتی، از آرامید، فورتامید، پنبه نسوز، پوشش آلومینیومی و چرم با پشت اشبالت ساخته می شوند. اگر کار شما با برق است و دائماً در معرض برق گرفتگی هستید، دستکش‌ شما باید از لاستیک با مواد پلیمری ساخته شده باشد.

– جنس: دستکش را از مواد مختلفی مانند چرم، پلی اتیلن، پلاستیک، پشم گوسفند، اسپندکس، پنبه و … می سازند، که در واقع جنس دستکش، با توجه به فعالیت و حرفه شما مشخص می شود. هر چه متریال های به کار رفته در تولید این دستکش ها متراکم تر باشد، مناسب برای کارهای سنگین است.

راحتی استفاده از دستکش

راحتی استفاده: هنگام استفاده از دستکش کار، باید راحت باشید. زیرا اگر حس راحتی نکنید، نمی توانید کار کنید. شما باید بتوانید به راحتی کارهای مختلف را با دستکش انجام دهید و اشیا را با دستکش حرکت دهید.

طراحی: دستکش های ایمنی با توجه به کاربردی که دارند، دارای طراحی متفاوتی هستند. طراحی این دستکش ها بر اساس قاعده و اصول است. برخی مشاغل نیاز به دستکش ساق بلند و برخی دیگر نیاز به دستکش ساق کوتاه دارند. حتی مدل های چند انگشتی و تک انگشتی وجود دارد که برای برخی مشاغل نیاز است.

هنگام خرید دستکش باید این موارد را در نظر بگیرید، تا بتوانید مناسب ترین دستکش را بخرید و از آسیب های احتمالی در امان بمانید. همچنین خرید لباس کار مناسب، یکی دیگر از کارهایی است که برای کار در محل کار باید انجام دهید.

بهترین مارک های دستکش کار در بازار کدام اند ؟

مارک خوب و با کیفیت دستکش ها عبارتند از: استاد کار، نیتریل، اطلس، انسل، فوکس و وینکس که پیشنهاد می کنیم انتخاب و خرید خود را از میان این مارک های محبوب و پرطرفدار بازار انجام دهید.

انواع دستکش حرارتی و معمولی با کیفیت بالا و قیمت مناسب، برای شما در لیست زیر موجود است. شما می توانید بر اساس فعالیت و محیط کاری خود، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.