لیسته

خرید 48 مدل بهترین دستکش موتور سیکلت باکیفیت، عالی و [پرفروش] با قیمت ارزان

دستکش موتور سیکلت یکی از تجهیزات ایمنی است، که هنگام موتور سواری از آن استفاده می شود. این دستکش ها به همراه تجهیزات دیگری مثل کلاه ایمنی، در دسته ی لوازم ضروری موتورسیکلت قرار می گیرند. دستکش موتورسیکلت انواع گوناگونی دارد، که با توجه به عملکرد آن و نیاز خود، باید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

دستکش موتورسیکلت یکی از وسایل ضروری برای موتورسواران است. هنگام استفاده از وسایل نقلیه، باید ایمنی را رعایت کنید و نباید به راحتی از آن غافل شد. اگر از تجهیزات ایمنی به درستی استفاده کنید، می توانید خسارات مالی و جانی را تا حد زیادی کاهش دهید.

دلایل استفاده از دستکش بر روی موتور سیکلت

امروزه موتورسواری، طرفداران زیادی دارند و همه می خواهند این لذت را تجربه کنند. اما برای انجام این کار، باید تجهیزاتی مانند دستکش موتورسیکلت بخرید، و از آن استفاده کنید. رانندگان موتورسیکلت باید توجه زیادی به این تجهیزات داشته باشند. زیرا، در هنگام موتور سواری ممکن است زمین بخورند. در چنین مواردی به احتمال زیاد، دچار آسیب دیدگی می شوید و تنها در صورت استفاده از تجهیزات ایمنی، می توان تلفات را کاهش داد.

در خرید دستکش موتور سواری چه نکاتی را رعایت کنیم ؟

استفاده از دستکش موتورسیکلت، فواید بسیاری دارد. شما می توانید از دستکش هم در تابستان و هم در زمستان استفاده کنید. اولین مزیت استفاده از این دستگاه، این است که در صورت تصادف یا زمین خوردن، از دست شما در برابر آسیب محافظت می کند. در زمستان نیز دستان شما را گرم کرده و از تعریق جلوگیری می کند. پس به نوع دستکش نیز توجه کنید.

سایر تجهیزات ایمنی شامل کلاه ایمنی، زانوبند، بند مچ، آرنج بند، محافظ قفسه سینه، عینک محافظ و غیره است. اگر به مسابقات موتور سیکلت نگاه کنید، می بینید که همه شرکت کنندگان از این ابزار و تجهیزات استفاده می کنند.

بین دستکش های معمولی و دستکش های موتور سیکلت، تفاوت هایی است. دستکش موتورسیکلت، به شما این امکان را می دهد تا وسیله نقلیه خود را بهتر کنترل کنید. زیرا این دستکش ها به فرمان موتور چسبیده می شود، و در نهایت کنترل بهتری را ارائه می دهند.

از الیاف نخ، دستکش ها را تولید می کنند. از لاستیک فشرده شده، روی بند انگشت استفاده می شود. کف دست نیز، از ابر ضخیم ضد لغزش تولید شده که به صورت ضد آب است، این باعث ایجاد اصطکاک بیشتر بین فرمان و دستکش می شود. در آخر، آنها از جلد چرمی یا پارچه ای برای جلوه دادن به این محصول استفاده می کنند.

چند نمونه دستکش موتورسواری

انواع دستکش موتور سواری در بازار کدام است ؟

دستکش موتورسیکلت انواع مختلفی دارد، از جمله دستکش ثابت، دستکش زمستانی، دستکش چرمی، بارانی و دستکش نیمه انگشتی. در بین این مدل ها، دستکش های ثابت دارای ابعاد بزرگی هستند، که به دسته های موتور وصل می شوند. دستکش های نیمه انگشتی نیز برای فصل تابستان مناسب است و دور مچ بسته می شود، که باعث می شود دستکش محکم به دست بچسبد.

برخی از دستکش های دیگر، در تمام فصول سال قابل استفاده هستند. این دستکش ها، دست سوارکار را از هرگونه حساسیت دور می کند. به طور کلی، انواع دستکش های موتور سیکلت در اندازه های مختلفی وجود دارد. مدل های چرمی و پارچه ای را می توانید در بازار ببینید.

با پیشرفت علم و فناوری، دستکش های هوشمند را برای موتور سواران تولید کردند. این دستکش ها عملکردهای مختلفی دارند. بعضی از مدل ها مجهز به نوارهای LED هستند و شب و روز درخشان هستند. برخی از آنها هماهنگ با چراغ های راهنمایی و رانندگی موتور هستند، و هرگونه موارد ایمنی را به صورت زنگ خطر به موتورسوار اطلاع می دهند.

انواع مختلفی از دستکش های سبک و سنگین موتورسیکلت، برای استفاده در تمام فصول سال از جمله زمستان و تابستان ، ضد آب و محافظ در برابر سرما، در طرح ها و جنس های گوناگونی در لیست زیر موجود هستند. براساس سلیقه و طرح مورد نظر، می توانید بهترین و مناسب ترین دستکش را از میان پرفروش ترین مدل های زیر، خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.