راهنمای خرید شیردوش برقی

خرید 49 مدل خمیر بازی کودکان شیک و [رنگارنگ] با قیمت ارزان

5/5 - (1 امتیاز)

خمیر بازی یک وسیله بازی جذاب برای سرگرمی کودکان است. هنگام بازی با خاک رس یا خمیر بازی، انگشتان کودک با این موارد در تماس مستقیم قرار می گیرد، که این برای کودک یک تجربه ی جدید است. در هنگام بازی، کودک به علایق و رویاهای خود، در شکل دادن به خمیر می رسد. کودک در حین بازی، خمیر را لمس می کند، فشار می دهد، قالب گیری می کند، رنگ ها را با هم ترکیب می کند و شکل های جدید می سازد، در نتیجه تخیل آن افزایش می یابد. در هنگام بازی، ماهچه های دست و انگشتان تقویت می شوند، این تقویت برای آینده که می خواهند مداد دست بگیرند، عالی است.

علاوه بر تقویت ماهیچه ها، با بازی و تفریح ​​با خمیر، دریچه ای به دنیای علم و شادی روی بچه ها باز می شود و علاوه بر تقویت قوه تخیل و تجسم، کودکان را برای یادگیری ریاضی آماده می کند و تجسم کودکان را به واقعیت نزدیک می کند. ساختن یک کره رنگی با خمیر ممکن است فقط برای سرگرمی باشد، اما ساختن همین اجسام هندسی نامشخص، مقدمه خوبی برای یادگیری ریاضی و هندسه است.

خمیر بازی آریا

خمیر بازی چه تاثیراتی روی کودکان دارد ؟

بازی با خمیر، باعث تقویت ماهیچه های کودکان می شود و معمولا در حین بازی (مانند زمین خوردن و افتادن) خطری برای آن ها ایجاد نمی کند.

خمیر بازی باعث می شود تنش و رقابت بین کودکان کاهش یابد و تمرکز آن ها را بهبود می بخشند. کودک با فشردن خمیر، مقداری از انرژی اضافی خود را آزاد می کند، در این صورت باعث آرامش کودک می شودمهم نیست فرزندان شما چند سال دارند. وقتی با خمیر سرگرم می شوند، رنگ های جدید یا اشیاء، مفهوم یا نامفهومی می سازند و ایجاد می کنند، در نتیجه تخیل و تفکر آن ها به روش های جدید گسترش می یابد.

در کنار خمیر بازی، کودکان معمولا از وسایل اطراف خود استفاده می کنند. به این ترتیب آن ها مجبور می شوند از ابزارهای مختلف برای ارائه ایده های خود استفاده کنند. با انجام این کار، چشم و دست آن ها هماهنگ تر می شود. مثلا با چاقوی پلاستیکی می توانند خمیز بازیشان را از وسط نصف کنند.

فرزندان ما در کنار یک خواهر یا برادر یا حتی پدربزرگ و مادربزرگ می نشینند و در حین بازی مهارت های جدیدی را یاد می گیرند. آن ها، اغلب چیزهایی را خلق می کنند که در ذهنشان می گذرد، و ضمن لذت بردن، افکار و عقاید خود را با دیگران به اشتراک می گذارند، در این صورت خلاقیت و مهارت های اجتماعی شان افزایش می یابد.

افزایش سطح علم و دانش کودکان

خمیر بازی، کودکان را به یادگیری علاقه مند می کند. خمیر بازی شمارش، اشکال و اندازه ها را به شما آموزش می دهد. به عبارت دیگر به کودکان در درک و تقویت علم ریاضی کمک می کند.

در دنیای تکنولوژی، تمایل بچه ها بیشتر به تلفن همراه، تلویزیون، کامپیوتر و تبلت است. خوب می شود هنگام تماشای کارتون مورد علاقه ی خود، با خمیرهای رنگی نیز بازی کنند تا تمرکز و وابستگی آنها به تلویزیون کاهش یابد. علاوه بر این، با این کار می توانند با همسالان خود ارتباط بیشتری بگیرند، در نتیجه گوشه گیر نمی شوند.

در لیست زیر انواع خمیر بازی دخترانه و پسرانه در طرح های رنگارنگ و اندازه های مختلف وجود دارد. برحسب سلیقه می توانید از میان پرفروش ترین گزینه های زیر ، بهترین مدل ها را بررسی ، انتخاب و برای کودکان خود خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

  1. حمیرا گفت:

    مرسی پیشنهاداتون عالی بود

  2. فافا گفت:

    ممنون عالی و جذاب بودن