لیسته

خرید 43 مدل حوله حمام دستی و پالتویی مردانه و زنانه [شیک] با قیمت ارزان

حوله یک وسیله ی بهداشتی و شخصی است، که مدل های پالتویی آن کاربرد زیادی دارد. با استفاده از حوله پالتویی، راحت تر می توانید بدن خود را خشک کنید. این محصول رنگ ها، ابعاد و مدل های متنوعی دارند. همچنین می توانید در استخر یا باشگاه نیز مدل های پالتویی بپوشید. پیشنهاد می کنیم برخی نکات مهم و کاربردی را در رابطه با خرید این وسیله بهداشتی به خاطر داشته باشید.

چرا باید یک حوله حمام باکیفیت انتخاب کنیم ؟

حمام کردن همیشه یکی از مهمترین کارها برای رفع خستگی است. پس از آن، پوشیدن یک حوله گرم و نرم و نوشیدن یک فنجان چای داغ، احساس خوبی به ما می دهد. هنگام خرید حوله باید جنس و کیفیت آن را در نظر بگیرید. این محصول مدل های مختلف و متنوعی دارد. حوله های پالتویی، راحت تر از مدل های ساده هستند و بین بیشتر افراد محبوبیت دارند. زیرا تمام قسمت های بدن را خشک می کنند.

حوله پالتویی

این مدل ها مناسب برای آقایان و خانم ها است. خشک کردن بدن، بعد از حمام، یک کار مهم است و اگر این کار انجام نشود، بیماری های مختلفی را در پی خواهد داشت. به همین دلیل است که مدل های پالتویی برای افراد مختلف، انتخاب بسیار خوبی است.

این محصول یکی از ضروری ترین کالاهای بهداشتی است. در هنگام خرید به سایز خودتان و سایز حوله توجه کنید.

نکات مهم و ضروری در هنگام خرید حوله

همیشه مهم است که قبل از خرید، نکاتی را رعایت کنید. قبل از خرید هر محصول، به نکات مهم و تاثیر گذار در خرید توجه کنید. هنگام خرید حوله، رنگ آن را در نظر بگیرید. زیرا این محصول نیز مثل لباس است و شما باید رنگی که دوست دارید را انتخاب کنید. اندازه و سایز حوله اهمیت زیادی دارد. پس از پوشیدن آن باید بدن شما راحت و آزاد باشد. وزن مناسب، یکی دیگر از عوامل مهم است. البته وزن با توجه به کاربرد محصول، تفاوت دارد. وزن بیشتر یعنی اینکه محصول پرزهای بلندتری دارد و می تواند آب بیشتری به خود جذب کند.

جنس حوله بر وزن آن تأثیر می گذارد. وزن حوله مناسب باشگاه، 300 تا 400 گرم است. اما مدل های سنگین تر در استخر قابل استفاده است.

رنگ سفید، یکی از مناسب ترین رنگ ها است. حوله ی سفید عموماً وزن بیشتری دارد و نرمتر است، به همین دلیل است که وقتی بدن خود را خشک می کنید، احساس خوبی به شما دست می دهد.

قدرت جذب آب

اگر می خواهید حوله جذب بالایی داشته باشد، باید به درصد پنبه استفاده شده در آن، دقت کنید. هر چه مقدار پنبه در آن بیشتر باشد، آب بیشتری جذب می کند. زیرا الیاف پنبه، توانایی جذب مایعات تا 25 برابر وزن خود را دارند.

حوله‌ها برای استفاده ی روزمره، دارای مقدار استاندارد پنبه هستند. مدل هایی که 100% پنبه دارند، بسیار نرم هستند و از نظر قیمت، انتخاب خوبی هستند.

اگر در تولید حوله، از ابریشم نیز استفاده شود، باعث دوام و ماندگاری آن می شود. مدل پالتویی، دارای انواع مختلفی هستند، که می توانید بر اساس سلیقه و نیاز خود، بهترین آن را انتخاب کنید. حوله های پالتویی که قد بلندی دارند، برای فصول سرد مناسب هستند. به خصوص اگر آب و هوای منطقه ی زندگی شما سرد است، بهتر است این مدل ها را بخرید تا بعد از اینکه از زیر دوش حمام بیرون آمدید، به سرعت خود را خشک کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.