لیسته

خرید 33 مدل جاکارتی مردانه و زنانه فلزی و چرمی زیبا، [پرفروش] و ارزان قیمت

جاکارتی بهترین وسیله است تا کارت های اعتباری را داخل آن بگذاریم. به این صورت می توانیم از آن ها مراقبت کنیم. از آنجا که مردم اکنون پول نقد کمتری نسبت به گذشته دارند، و از کارت های اعتباری استفاده می کنند، بهتر است کارت های خود را درون جایی امن، مثل جاکارتی قرار دهند. همچنین می توان آنها را بصورت منظم در یک کیف قرار دهید و هم در صورت لزوم، می توان از آنها استفاده کنید. پیشنهاد میکنیم برخی نکات مهم و ضروری را در رابطه با خرید این محصول به خاطر داشته باشید.

جاکارتی چیست و چه کاربردی دارد ؟

امروزه که بیشتر خریدها و پرداخت ها بصورت آنلاین انجام می شود، مردم از کارت های اعتباری استفاده می کنند. به همین دلیل، مردم به وسیله ای مثل جاکارتی نیاز دارند، تا بتوانند به طور منظم، همه ی کارت ها را در یک مکان نگهداری کنند. در نتیجه، می شود امنیت کارت ها در برابر سرقت را تأمین کرد، و هم خیس نمی شوند و آسیب نمی بینند.

کارت های اعتباری بدنه ای شکننده دارند و به راحتی آسیب می بینند. به عنوان مثال، وقتی این کارت ها را در جیب خود قرار می دهید، ممکن است آسیب ببینند.

علاوه بر این، تراشه های موجود در این کارت ها بسیار حساس هستند و به راحتی پاک می شوند. با ذکر این چند موضوع، می توان فهمید که داشتن جاکارتی خیلی مهم است. این وسیله در انواع مختلفی تولید می شود و جنس های گوناگونی دارند. در ادامه می توانید با مدل های گوناگون جاکارتی آشنا شوید.

انواع جاکارتی موجود در بازار کدام است ؟

جاکارتی ها با انواع مختلف پوشش ها مانند فلزی، پلاستیکی، چرم یا سیلیکونی ساخته می شوند. شما می توانید متناسب با سلیقه و نیاز خود، مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.

مدل هایی با روکش پلاستیکی

جاکارتی همچنین می تواند از پلاستیک، سیلیکون یا PVC ساخته شود. این مدل ها انعطاف پذیری قابل قبولی دارند، بنابراین در صورت ضربه خوردن، از قدرت کافی برخوردار هستند. این مدل ها همچنین در اندازه هایی تولید می شوند که فضای کمی را می گیرند و حمل آن ها آسان است. مدل های پلاستیکی را می توان به راحتی در جیب قرار داد. یکی از عیب های این مدل، این است که بدنه ی کارت ها عرق می کند، که آن هم به دلیل عدم وجود تهویه است.

مدل های فلزی

این مدل ها معمولاً روکش آلومینیوم دارند و دارای مقاومت نسبی هستند. به این ترتیب، کارت ها در برابر ضربه های معمولی در امان هستند. اما اگر ضربات قوی تر و شدیدتر باشند، جاکارتی فلزی توانایی مراقبت از آن را ندارد. این مدل ها به گونه ای طراحی شده اند که درب دارند. بنابراین استفاده از آنها آسان است. آنها معمولاً فضای زیادی را نمی گیرند. مزیت این مدل ها این است، که کارت های زیادی درون جاکارتی، جا می گیرد.

جاکارت چرمی

برعکس مدل های پلاستیکی که ممکن است در جیب عرق کند، اما این مدل را اگر در جای درستی قرار دهیم، چنین مشکلی به وجود نمی آید. مدل های چرمی، انعطاف پذیری خوب و ماندگاری بالایی دارند. سالها می توان از آنها استفاده کرد و اگر از چرم طبیعی استفاده شده باشد، ماندگاری بیشتری هم دارند.

نکات مهم در خرید جاکارتی

جاکارتی های چرمی از خاصیت ضد ضربه برخوردار هستند و می توانند از کارت های شما محافظت کنند. چرم همچنین از تهویه بالایی برخوردار است. به این ترتیب، کیف پول های چرمی عرق نمی کنند و کارت های شما خیس نمی شود و شکل آن ها تغییر نمی کند. پیشنهاد ما استفاده از این نوع جاکارتی ها است.

حال با توجه به موارد ذکر شده، می توانید بهترین مدل را انتخاب کنید. سرانجام، به طور خلاصه، مدل های چرمی یکی از بهترین انواع جاکارتی است. بهتر است هرچه سریعتر یکی از این کیف ها را خریداری کنید، تا از آسیب دیدن کارت های خود جلوگیری کنید.

انواع جاکارتی شیک و فانتزی دخترانه و پسرانه، در مدل ها و طرح های گوناگون، در لیست زیر موجود است. براساس سلیقه، نظر و بودجه ی خود، می توانید بهترین جاکارتی را از میان پرفروش ترین مدل های زیر، خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.