لیسته

خرید 50 مدل بهترین توپ فوتسال اصل و [باکیفیت] با قیمت ارزان

توپ فوتسال ، یکی از اصلی ترین وسایل برای فوتسال است. این توپ ها اندازه کوچکتری نسبت به توپ های فوتبال دارند. یک فوتسالیست حرفه ای نمی تواند با یک توپ غیر استاندارد در یک مسابقه مهم بازی کند. خرید این توپ ها نیازمند رعایت برخی نکات ساده و کاربردی است تا انتخاب مناسبی داشته باشید.

توپ مخصوص فوتسال چیست؟

توپ فوتسال یکی از اصلی ترین وسایل ورزشی فوتسال است، این توپ ها اندازه کوچکتری نسبت به توپ های فوتبال دارند. پرش های توپ فوتسال، معمولاً بسیار کم در نظر گرفته می شوند تا بازیکنان بتوانند مانور بیشتری دهند و حرکات فنی انجام دهند. این توپ ها در لایه بیرونی خود بسیار نرم و انعطاف پذیر هستند، تا اگر به دیواره سالن برخورد کردند ظاهر خود را از دست ندهند. از این رو در این مقاله قصد داریم برخی از ویژگی های لازم برای خرید این توپ ها را بررسی کنیم.

ویژگی هایی یک توپ استاندارد چیست ؟

معمولاً رویه این توپ ها از چرم طبیعی یا مصنوعی است، اجزای آن باید دارای ابعاد یکسانی باشد تا به زیبایی در کنار یکدیگر قرار گیرند. قطعه ی عبور هوا، قسمتی است که برای باد کردن توپ استفاده می شود، این قسمت باید از نظر اتصال کاملاً مناسب باشد. چسب استفاده شده در طراحی توپ، نباید واضح و زشت باشد. در محل اتصال قطعات تشکیل دهنده توپ، نباید لکه، سوختگی، ایرادات چاپی و غیره وجود داشته باشد.

توپ فوتسال اصل

انواع توپ های فوتسال در بازار کدام اند ؟

این توپ ها به طور کلی سه نوع مختلف دارند، که عبارتند از:

توپ های مخصوص مسابقه

توپ های مسابقه یا Matchball، یکی دیگر از انواع توپ ها هستند، این توپ ویژگی هایی دارد که عبارتند از: قیمت بسیار ارزان، دوام زیاد و همچنین مناسب برای مسابقات.

توپ های ویژه و پرمیوم

توپ های پرمیوم Premium، معمولا با برخی ویژگی ها از جمله تاثیر بسیار کم روی کفش استوک دار، حرکت و پرواز بهتر و مناسب، برای انواع مسابقات ساخته شده اند.

توپ های  مخصوص تمرین

نمونه دیگری از توپ ها مدل تمرینی یا Training ball می باشد، که این مدل نیز ویژگی هایی دارد که عبارتند از: عمر طولانی، کیفیت و دوام خوب و مناسب برای تمرین .

در هنگام خرید توپ فوتسال به چه نکاتی توجه کنیم ؟

ظاهر زیبا به تنهایی نمی تواند کیفیت خوب توپ را تضمین کند. عملکرد مناسب توپ، بر کیفیت بازی تاثیر گذار است، بنابراین هنگام انتخاب توپ فوتسال حتما آن را در هوا بچرخانید. توپ هایی که عملکرد خوبی دارند، معمولا در هوا به خوبی می چرخند. همچنین می توانید چندین بار توپ را روی زمین حرکت دهید، تا این مورد را نیز تست کنید.

یکی از مواردی که در انتخاب و خرید توپ فوتسال نقش بسزایی دارد، این است که هنگام استفاده از توپ، حس خوبی داشته باشید. بنابراین، هنگام ضربه زدن به توپ، به احساسات خود احترام بگذارید و چیزی را انتخاب کنید که حال شما را بهتر می کند. به نرمی و انعطاف توپ توجه کنید. وجود سطح پلی اورتان توپ می تواند کیفیت بازی را افزایش دهد.

توجه به استحکام توپ

علاوه بر زیبایی توپ، استحکام و دوام توپ را نیز در نظر بگیرید. وجود گارانتی و خدمات پس از فروش، یکی از موارد ضروری برای خرید کالا محسوب می شود، که می تواند ضامن جبران خسارت های احتمالی باشد.

در ادامه لیستی از انواع توپ های حرفه ای و با کیفیت در طرح های مختلف برای این ورزش محبوب قرار دارد. که بر اساس سلیقه و نیاز خود می توانید بهترین توپ را انتخاب کنید. برحسب نیاز می توانید از میان پرفروش ترین گزینه های زیر، بهترین توپ فوتسال را بررسی، انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.