لیسته

خرید 20 مدل بهترین تور والیبال مقاوم ، اصل و [استاندارد] با قیمت ارزان

تور والیبال مناسب و استاندارد از مهمترین ضروریات ورزش والیبال است. والیبال یک ورزش توپی، مهیج و لذت بخش است، که هم به صورت انفرادی و هم به صورت گروهی با جمعی از اعضای خانواده و سایر دوستان و آشنایان قابل انجام است. والیبال را می توانید در سطح معمولی یا حرفه ای بازی کنید، اما برای انجام هر چه بهتر این ورزش ، بهتر است لوازم مخصوص این بازی را تهیه کنید، که علاوه بر توپ والیبال ، خرید تور والیبال نیز برای انجام بهتر بازی مهم است. پیشنهاد می کنیم برخی نکات ساده و کاربردی را در رابطه با خرید این تورها به خاطر داشته باشید.

در هنگام خرید تور والیبال به چه نکاتی توجه کنیم ؟

اولین موردی که در خرید تور والیبال باید در نظر بگیرید، اندازه ی استاندارد تور است، که باید 1 متر عرض و ۹/۵ تا ۱۰ متر طول داشته باشد. دومین نکته ای که در انتخاب و خرید تور والیبال باید در نظر بگیرید، جنس تور است، که دقت کنید با کیفیت باشد. تور والیبال، هم می تواند جنس نخی داشته باشد و هم می تواند پلاستیکی یا پلی استر باشد.

تور والیبال مقاوم

وزن تور والیبال، یکی دیگر از ویژگی های مهمی است که هنگام خرید باید در نظر بگیرید. به خصوص اگر والیبالیستی باشید که همیشه قصد دارید تور را با خود همه جا ببرید. پس بهتر است هنگام خرید، دقت کنید وزن تور شما کم باشد، اما کیفیت بالایی داشته باشد.

توجه به نوارهای حاشیه تور

نوارهای حاشیه تور، ضمن حفظ بافت مربعی تور، باعث می شود هنگام آویزان کردن تور، تور مستحکم باقی بماند. برخی از تورها فقط یک نوار بالا، برای خود دارند، یعنی تور را فقط از بالا آویزان می کنند و برخی دیگر، دو یا چهار نوار حاشیه ای دارند، که قطعا با کیفیت بهتری می توانید آن را ببندید.

سایر ویژگی های تور: هنگام خرید تور ، باید ویژگی هایی را در نظر بگیرید که عبارتند از: ضد آب بودن، کیف مخصوص حمل، ساده یا طرح دار بودن، رنگ تور، مقاومت آن در برابر تابش نور خورشید و رطوبت، برخورداری از گیره های و سیم های متصل کننده و … .

قیمت تور بر اساس موارد گفته شده قابل تغییر است و توسط کمپانی تولید کننده مشخص می شود. هنگام خرید تور، باید سطح بازی و بودجه ی خود را در نظر بگیرید و سپس یک تور با کیفیت و مستحکم بخرید.

تور والیبال سیار چیست ؟

کسانی که به والیبال علاقه ی زیادی دارند و دوست دارند در سفر به صورت گروهی والیبال بازی کنند، بهتر است تور والیبال سیار تهیه کنند. تور سیار را می توان به راحتی روی آسفالت، چمن و ماسه ساحل نصب کرد. در این صورت به راحتی می توانید والیبال بازی کنید و لذت ببرید.

در لیست زیر انواع تور والیبال سالنی و ساحلی در ابعاد و اندازه های مختلف در جنس های باکیفیت وجود دارد. برحسب نیاز می توانید از میان پرفروش ترین گزینه های زیر بهترین گزینه را بررسی، انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.