خرید 48 مدل بهترین تلمبه دستی دوچرخه سواری [درجه یک] و ارزان قیمت

تلمبه دستی وسیله ای است که می توان برای باد کردن لاستیک اتومبیل از آن استفاده کرد، که به صورت فلزی و پلاستیکی وجود دارد. حتی اگر توپ کم باد داشته باشید، می توان توسط دستگاه آن را باد کرد و دوباره مورد استفاده قرار گیرد. در هنگام خرید تلمبه، باید نکاتی را در نظر بگیرید، در غیر این صورت نمی توانید از تلمبه به درستی استفاده کنید.

تلمبه دستی چیست ؟ چه کاربردی دارد ؟

تلمبه دستی وسیله ای است که می توان برای باد کردن لاستیک اتومبیل از آن استفاده کرد، که به صورت فلزی و پلاستیکی وجود دارد. یکی از رایج ترین دستگاه ها که از گذشته تا به حال از آن استفاده می شود، تلمبه دستی نام دارد. این ابزار برای هر خانواده ای ضروری است؛ خصوصاً اگر اعضای خانواده دوچرخه یا موتور داشته باشند.

بدون شک این وسیله یکی از مهمترین لوازم دوچرخه سواری است که هر آن ممکن است به آن نیاز پیدا کنید. مطمئناً بعضی اوقات لاستیک های یک وسیله ی نقلیه کم باد می شود و باید دوباره پر شود. اگر یک ورزشکار هستید و یا به توپ بازی عادت دارید، برای حل مشکل، به تلمبه احتیاج دارید. اکنون که ما به ضرورت این دستگاه اشاره کردیم، نیاز است نکات مهمی را یاد آور شویم.

خرید تلمبه دستی

انواع تلمبه دستی در بازار کدام است ؟

تلمبه دستی یک سیلندر دارد، که به ما امکان می دهد وسایل نقلیه یا وسایلی مانند توپ را باد کرده و دوباره از آنها استفاده کنیم. برای استفاده از این دستگاه باید دریچه ‌ی آن را که در انواع Schrader ،presta و Dunlop وجود دارد را به لاستیک ها وصل کنیم. سپس با کمک پمپ، هوا را به داخل چرخ وسیله نقلیه یا توپ وارد می کنیم.

تلمبه دستی وسیله کوچکی است که حمل آن آسان است. یک نوع تلمبه وجود دارد که دارای لوله است، و به راحتی به دریچه متصل می شود و نوع دیگر لوله ندارد. در عوض، بخشی دارد که به انتهای پیستون وصل است.

مارک های معروف تولید کننده ی این تجهیزات، شامل مارک های Winx و Energy هستند. برخی از مدل های تولید شده توسط این مارک ها از آلومینیوم ساخته شده و با کمک دو پمپ هوا، سرعت انتقال هوای بالاتری دارند. وزن دستگاه سبک، و جابجایی آن آسان است.

نمونه از تلمبه دوچرخه سواری

 

در خرید تلمبه دستی چه نکاتی را رعایت کنیم ؟

در هنگام خرید تلمبه دستی، نکات مهمی وجود دارد که باید آن ها را در نظر بگیرید تا بتوانید به راحتی بهترین نوع را با هزینه کمتری بخرید. در ادامه ی مطالب نکات را یاد آور می شویم.

وزن تلمبه، مهمترین نکته در خرید است، که باید به آن دقت کنید. مدل های قدیمی سنگین هستند و بنابراین جابجایی آن ها سخت است. اما مدل های امروزی سبک تر و حمل آسان تری دارند. به این فکر کنید که اگر قرار است با تلمبه به کوه بروید، وزن سنگین تلمبه اذیت کننده است.

وقتی می خواهید تلمبه را با خود به کوه ببرید، باید به قابلیت حمل و سهولت استفاده از آن، توجه داشته باشید. هنگام خرید این دستگاه، مانند سایر دستگاه ها، باید موارد مهمی را در نظر بگیریم تا خرید بهتری داشته باشیم. با توجه به موارد ذکر شده در این مقاله، دیگر نیازی به چندین بار هزینه نیست، به راحتی می توانید بهترین مدل را بخرید.

جنس تلمبه

تلمبه از مواد مختلفی مانند استیل، آلومینیوم فشرده یا پلاستیک ساخته شده است. دوام و وزن تلمبه بستگی به جنس آن دارد. سعی کنید تلمبه با وزن کم بخرید. مثلا تلمبه های پلاستیکی سبک تر هستند. علاوه بر این، هزینه خرید تلمبه دستی پلاستیکی کمتر خواهد بود. علاوه بر این، بیشتر مدل های تلمبه دستی که برای بادکنک استفاده می شوند، پلاستیکی هستند.

برخی از مدل های تلمبه، فشار سنج دارند، که ممکن است انتخاب خوبی برای شما باشد، اما لازم نیست، و وجود آن در قیمت تلمبه دستی تأثیرگذار است.

انوع جدید و باکیفیت تلمبه ی دستی، مخصوص بادکردن لاستیک دوچرخه یا بادکنک ، در مدل های گوناگونی در لیست زیر موجود است. براساس نیاز و بودجه مورد نظر، می توانید بهترین و مناسب ترین تلمبه را از میان مدل های زیر انتخاب کنید.

نظرات کاربران

motanro

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.