راهنمای خرید شیردوش برقی

خرید 49 مدل تشک مهمان تک نفره و دو نفره [طبی و ضخیم] با قیمت ارزان

5/5 - (1 امتیاز)

تشک مهمان و حضور آن در خانه، از بسیاری جهات مهم است. به این ترتیب وقتی مهمان دارید دیگر نگران محل خواب او نیستید. این محصول علاوه بر مدل های معمولی و مدل های طبی، مدل های هوشمندی را نیز تولید می کند. اگر از افراد مسن یا بیمار که نمی تواند حرکت کند، در خانه مراقبت می کنید، می توانید از این تشک ها برای استراحت آن ها تهیه کنید.

تشک مهمان چیست ؟ چه کاربردی دارد ؟

وقتی میهمانان شما قصد دارند شب در خانه ی شما بخوابند، می توانید با استفاده از تشک مهمان، تختخواب راحتی برای آن ها فراهم کنید. به طور کلی، هنگام خواب، باید بدن خود را روی یک سطح نرم قرار دهیم، تا بتوانیم از خستگی روز خلاص شویم. مدت هاست که ما ایرانی ها از تشک یا زمین برای خواب استفاده می کنیم. این محصول، دیگر مانند شکل قدیمی خود نیست و تغییر کرده است.

تشک مهمان ارزان قیمت

در گذشته، تشک بیشتر مورد استفاده قرار می گرفت، زیرا هنوز وسیله ای به نام تختخواب اختراع و طراحی نشده بود. در آن زمان تشک، وزن زیادی داشت و حرکت دادن آن دشوار بود. این محصول همچنین فضای زیادی را در خانه می گرفت. حال در نظر بگیرید که اگر میزبان می خواست تشک مهمان را پهن کند با چه مشکلاتی روبرو میشد.

اما با پیشرفت علم و فناوری، طراحی تشک، به ویژه تشک مهمان، تا حدی پیشرفت کرده است، که وزن کم آن به یکی از مولف های اصلی تبدیل شده است. استفاده از الیاف خاص، باعث شد وزن تشک کمتر شود. اکنون این تشک ها به گونه ای هستند که می توان آن ها را در سفر نیز همراه خود ببریم.

تشک مهمان از خانواده ی تشک است، اما جوان تر است. هم اکنون مدل هوشمند این محصول در بازار موجود است و می توانید بخرید. در مرحله بعدی، ما قصد داریم ویژگی این محصول را بررسی کنیم.

ویژگی های یک تشک مهمان خوب و باکیفیت چیست ؟

از پنبه، دیگر برای تولید نسل جدید تشک استفاده نمی شود. اسفنچ چون الیاف سبکتری است، در تشک مهمان استفاده می شود، که در نتیجه هم وزن سبک تری دارد، هم از بروز آلرژی جلوگیری می کند.

این تشک می تواند در آب و هوای مختلف مورد استفاده قرار گیرد. زیرا در برابر رطوبت و پوسیدگی، مقاومت خوبی دارد. بنابراین اگر در یک محیط مرطوب زندگی می کنید، می توانید این گزینه را در نظر بگیرید.

هوا به طور کامل در الیاف تشک در جریان است. بنابراین، تشک مهمان نمرات بالایی در سلامتی نیز دارد.

برخی از این تشک ها طبی و پزشکی هستند. هنگام طراحی این تشک ها، سلامت انسان در نظر گرفته شده است. بنابراین، استفاده از تشک پزشکی کمک می کند تا از فشار به کمر و ستون فقرات جلوگیری کنید.

تشک مهمان ضخیم

نحوه ی شست و شو، عامل دیگری است که می تواند کیفیت تشک را تعیین کند. تمیز کردن تشک مهمان، باید به آسانی انجام گیرد. در این صورت می توانیم بگوییم تشک خوبی است.

روکش این تشک ها زیپ دار است و به راحتی قابل جدا شدن است، پس در ماشین لباسشویی یا مینی لباسشویی می توانیم آن را بشوییم.

این تشک ها عمدتا در مراکز اقامتی مورد استفاده قرار می گیرند. زیرا قیمت و کارایی مناسبی دارند. علاوه بر این، این تشک ها بسیار متنوع هستند و در دو سایز یک نفره یا دو نفره تولید می شوند.

برخی از مدل های تشک مهمان به صورت هوشمند ساخته شده اند. با کمک برق، این تشک می تواند گرما تولید کند.

نمونه ای از یک تشک مهمان شیک و زیبا

حتی برخی از این مدل های تشک، ماساژ درمانی می کنند و افراد را ماساژ می دهند. علاوه بر این، افرادی که بیمار هستند و در بیمارستان بستری هستند و همش باید بخوابند، می توانند از این تشک ها برای جلوگیری از ایجاد زخم بستر استفاده کنند.

انواع تشک مهمان راحتی، طبی و هوشمند در طرح ها و کیفیت های گوناگون در لیست زیر موجود است. بر اساس سلیقه، نیاز و بودجه مورد نظر، می توانید بهترین تشک را از بین موارد زیر انتخاب کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید