خرید 49 مدل بوگیر توالت فرنگی و ایرانی قوی و خوشبو [پرفروش] با قیمت ارزان

بوگیر توالت بهترین گزینه برای از بین بردن بوی بد ناشی از فاضلاب در سرویس بهداشتی است. اگر هنوز راهی برای از بین بردن این بوی نامطبوع پیدا نکردید، بهتر است یک بار از بوگیر استفاده کنید و ببینید چقدر موثر است. بوگیر انواع مختلفی دارد، که دارای رایحه های مختلفی است. پیشنهاد میکنیم برخی نکات ساده و ضروری را در خرید این محصول به خاطر داشته باشید.

بوگیر چه نقشی در رفع بوی نامطبوع دستشویی دارد ؟

بوگیر توالت نقش مهم و موثری در جلوگیری از بوی نامطبوع دارد. اگر روش های مختلفی را برای از بین بردن بوی بد سرویس بهداشتی امتحان کرده اید، اما موفق نشده اید، بهتر است از این روش هم یکبار استفاده کنید. بوگیر نه تنها باعث از بین رفتن بوی بد می شود، بلکه رایحه های خوب و مطبوعی را در محیط پخش می کند. بسته به سلیقه ی خود می توانید یکی از رایحه های دلخواه را انتخاب کنید.

استفاده از بوگیر توالت خیلی راحت است. فقط باید آن را در محیط بگذارید. اگر می خواهید از این محصول برای سرویس بهداشتی خود استفاده کنید، باید نکاتی را مد نظر داشته باشید.

خرید بوگیر توالت

نکات مهم و ضروری در هنگام خرید بوگیر توالت

ممکن است برای از بین بردن بوی بد، از روش هایی مانند عود روشن کردن، نگهداری گل و گیاه در خانه، استفاده از دستگاه بخور و مواردی از این دست را استفاده کرده باشید، اما بوی بد توالت از بین نرفته باشد. در چنین مواردی، می توانید از بوگیر استفاده کنید. در اینجا چند نکته ی مهم، در مورد خرید این محصول آورده شده است.

اگر حساسیت دارید، باید از انواعی استفاده کنید که آلرژی ایجاد نمی کنند. افرادی که حساسیت دارند، باید بسیار دقیق باشند که کدام نوع بوگیر را انتخاب کنند. ممکن است بوی بسیار شدید، این افراد را آزار دهد. به همین دلیل، بهتر است رایحه های ملایم خریداری کنند.

البته، برخی معمولاً بوگیر بی بو خریداری می کنند. این مدل ها فقط بوی بد سرویس بهداشتی را از بین می برند، اما دیگر بوی معطر در فضا منتشر نمی کنند.

برخی از مدل های بوگیر توالت به صورت اسپری هستند. اما برای جذب بوی بد فاضلاب، باید بوگیر های دیگر را در توالت قرار دهید. البته مدل های جدیدتری نیز ساخته شده، که به صورت برقی هستند، که بوی خوبی را در یک دوره زمانی پخش می کند.

اگر بوی نامطبوع توالت بسیار آزار دهنده باشد و به راحتی از بین نرود، استفاده از مدل های برقی بسیار موثر است.

یک بوگیر باکیفیت چه خصوصیاتی دارد ؟

انتخاب رایحه، کاملاً به سلیقه ی مردم بستگی دارد. البته بهتر است هر بار نوع رایحه را عوض کنید. به این ترتیب هر بار بوی جدیدی حس خواهید کرد و دیگر تکراری نیست. اطلاعاتی روی قوطی اسپری وجود دارد، که نشان می دهد چند بار می توانید از آن استفاده کنید. بنابراین قبل از پایان بوگیر توالت، باید به فکر خرید بوگیر جدید باشید.

برخی از انواع  بوگیر ها به راحتی قابل حمل هستند. این مدل ها، اگر قصد سفر یا اقامت در جایی غیر از خانه خود را دارید، بسیار مفید هستند. هنگام خرید اطمینان حاصل کنید که بوگیر غیر سمی است. اگر به طور اتفاقی مدلی سمی خریداری کردید، آن را از دسترس کودکان دور نگه دارید.

ابعاد، وزن و حجم بوگیر، از جمله مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرند. هم چنین بوگیر توالت باید از سازمان غذا و دارو مجوز داشته باشد و استاندارد باشد.

انواع بوگیر توالت فرنگی و سنتی برقی و معمولی، در حجم و رایحه های مختلفی در لیست زیر موجود است. براساس نیاز و سلیقه ی خود، می توانید بهترین و مناسب ترین بوگیر را از میان مدل های زیر انتخاب کنید.

نظرات کاربران

motanro

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.