راهنمای خرید شیردوش برقی

خرید 44 مدل بهترین بوم نقاشی بزرگ و کوچک [شیک و مدرن] با قیمت ارزان

5/5 - (1 امتیاز)

بوم نقاشی ابزاری برای هنرمندان و نقاشان است، آن ها می توانند با قلم، تصاویر زیبایی را به وجود بیاورند. بوم، صفحه ی پارچه ای یک دستی است، که در واقع، بستر کار نقاش است. پارچه روی قاب قرار می گیرد و آن را با منگنه محکم می کنند.قدیمی ترین نقاشی روی بوم نقاشی، به نام مریم و فرشتگان، یک هنرمند فرانسوی کشیده است. این نقاشی اکنون در کشور آلمان، شهر برلین حفظ شده است. پیشنهاد می کنیم برخی نکات مهم و کاربردی را در خرید این ابزار ساده به خاطر داشته باشید.

بوم نقاشی چیست ؟ چه کاربردی دارد ؟

بوم نقاشی صفحه پارچه ای است، که روی قاب قرار دارد. هنرمند می تواند با کمک این بوم، تصاویر زیبایی رسم کنند. برای شفاف سازی بیشتر آثار هنرمندان، آن ها باید هنگام خرید بوم، به کیفیت بوم بسیار دقت کنند. در اینجا، چند نکته برای کمک به شما در خرید بوم نقاشی با کیفیت بالا، آورده شده است.

بوم نقاشی چگونه ساخته می شود ؟

در ساخت بوم نقاشی، اولین کار ایجاد چارچوب آن است. بنابراین ابتدا باید اندازه ی بوم را تعیین کنید. پس از این، قاب بوم باید با کمک چوب خشک ساخته شود. در این مرحله، چوب باید کاملا خشک باشد. در غیر این صورت، با گذشت زمان آسیب می بیند و خراب می شود و باعث از بین رفتن نقاشی می شود. در مرحله بعدی، باید یک پارچه مناسب روی بوم بکشیم. پارچه های مورد استفاده برای بوم نقاشی، عموماً کنف، کتان و کرباس هستند. پس از برش پارچه در اندازه ی مناسب، آن را روی قاب قرار داده و با منگنه محکم کنید.

بوم نقاشی مدرن

بعد از این مرحله، باید پارچه را سنباده بزنید. سنباده زدن برای از بین بردن هرگونه نا صافی روی سطح پارچه است. به این ترتیب سطح صافی خواهیم داشت.

پس از انجام تمام مراحل فوق، باید روی بوم آستر بکشید. این بدان معنی است که سطح بوم باید با مواد خاصی پوشانده شود. یکی از این مواد خاص، چوب یا سریش است. این مرحله می تواند چندین بار تکرار شود. مدت زمان این کار، بسته به غلظت مواد استفاده شده و روش آسترکشی دارد.

چگونه بوم باکفیت و فیک را از هم تشخیص دهیم ؟

کیفیت بوم نقاشی، به عوامل و موضوعات مختلفی بستگی دارد. عواملی مانند نوع چوب، نوع پارچه، مواد مورد استفاده برای آسترکشی و دقت شخصی که آسترکشی را اجرا می کند. اگر یک نقاش بخواهد آثاری با کیفیت بالا خلق کند، باید بوم مناسبی داشته باشد. استفاده از یک بوم خوب می تواند ضمانت کند که انرژی، وقت و هنر هنرمند به هدر نمی رود.

روش هایی برای تشخیص بوم نقاشی با کیفیت بالا وجود دارد. قرار دادن بوم زیر آفتاب، یکی از این کار ها است. اگر روزنه یا سوراخ هایی روی سطح بوم پیدا کنید، که تابش نور خورشید در آن قسمت بوم، با بقیه قسمت های بوم متفاوت باشد، می توانید نتیجه بگیرید که بوم نقاشی به خوبی آسترکشی نشده است.

بوم نقاشی روغنی

اما راه دیگر، کشیدن ناخن ها پشت بوم است. اگر در آن قسمت آثار ناخن شما بماند، به این معنی است که کیفیت بوم خوب نیست.

حتی می توانید برخی از لبه های پارچه ی کشیده شده روی بوم را تا بزنید و ببینید آیا آستر از پارچه جدا می شود یا خیر. اگر اینگونه نباشد، نتیجه می گیریم که بوم کیفیت خوبی دارد.

اگر مکانی را یافتید که بوم نقاشی را با قیمت بسیار کمی به فروش می رساند، باید در کیفیت آن شک کنید ، مگر اینکه با بررسی، متوجه شوید که کیفیت خوبی دارد.

انواع بوم نقاشی زیبا و حرفه ای با کیفیت، در سایزهای مختلف برای استفاده بزرگسالان، نوجوانان و کودکان، در لیست زیر موجود است. براساس سلیقه و بودجه ی مورد نظر، می توانید بهترین و با کیفیت ترین بوم را از بین گزینه های زیر انتخاب کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید