خرید 48 مدل بهترین بانکه شیشه ای و پلاستیکی [فانتزی] و ارزان قیمت

بانکه یا همان جاحبوباتی می تواند نظم بیشتری به فضای داخل کابینت و آشپزخانه شما بدهد. به این ترتیب، می توانید حبوبات و مواد غذايی را در ظرف هایی به شکل یکسان بریزید. اگر شما از آن افرادی هستید که دکوراسیون آشپزخانه برایتان مهم است، بهتر است این مقاله را بخوانید، تاببینید این وسیله چقدر مهم است. در ادامه با لیسته همراه باشید.

بانکه چیست ؟ چه کاربردی دارد ؟

بانکه یکی از ظروف آشپزخانه است، که با استفاده از آن می توان آشپزخانه را نظم داد و همچنین ظاهر زیبایی در آشپزخانه ایجاد کرد. وقتی حبوبات را با همان بسته بندی اصلی داخل کابینت بگذارید، آشپزخانه بی نظم به نظر می رسد. بسته های رنگارنگ و غیر یکنواخت، برازنده ی آشپزخانه شما نیست.

با وجود بانکه، می توانید فضای موجود در کابینت و آشپزخانه را افزایش دهید و منظم تر کنید. به خصوص اکنون که فضای داخل کابینت ها کاهش یافته و فضای کمی برای چیدن وسایل داریم، به چنین وسایلی بیشتر نیاز داریم، و بودنشان ضروری است.

خرید بانکه

در گذشته از قوطی های خالی برای نگهداری لوبیا و حبوبات استفاده می کردند. اگرچه این دستگاه ها هنوز مورد استفاده قرار می گیرند. اما افرادی که دکوراسیون منزل برایشان مهم است، همیشه به دنبال استفاده از وسایلی هستند که به آن ها در رسیدن به اهدافشان کمک می کند. بنابراین، به همین دلیل ظروفی مانند بانکه را خریداری می کنند.

در خرید یک بانکه مناسب چه نکاتی را رعایت کنیم ؟

ظروف نگهداری حبوبات در آشپزخانه به نام های دیگری مانند جاحبوباتی، جای نگهداری آجیل معروف هستند. از این ظروف در بسته، می توان برای نگهداری انواع مواد غذایی استفاده کرد.

برای حفظ کیفیت مواد داخل بانکه، باید دارای یک درب محکم باشد، تا هوا و رطوبت وارد آن نشود. درب این وسیله به صورت های مختلفی بسته می شود، مانند: پیچی، فشاری، قفلی، بادکشی و یا کشویی. بسته به سلیقه ی شما، می توانید هر کدام را که برای شما مناسب تر است، انتخاب کنید. نکته ی مهم این است که باید بانکه درب محکمی داشته باشد، تا رطوبت به آن نفوذ نکند و پس از مدتی خراب نشود. همچنین می توانید داخل بانکه نمک بریزد.

این ظروف را به کمک مواد مختلفی مانند شیشه، پلاستیک، چوب، فلز، اکریلیک، سیلیکون، پلی رزین و سرامیک می سازند. سعی کنید مدل محکم و با کیفیتی را بخرید. مدل های فلزی ممکن است گران تر باشند، اما کیفیت بهتر و طول عمر بیشتری دارند. همچنین ، طراحی های واضح، شیشه ای و شفاف بانکه باعث می شود که داخل ظرف به راحتی دیده شود، و دیگر نیازی نیست که درب آن را باز کنید تا متوجه شوید که داخل آن چیست.

انتخاب بهترین جنس

مدل های با جنس هایی از شیشه و سرامیک، در برابر ضربه دوام ندارند و زود می شکنند، بنابراین می توان گفت که گزینه مناسبی نیستند. بانکه هایی با جنس اکریلیک، هم شفاف هستند و مقاومت خوبی در برابر ضربه دارند، هم وزن سبکی دارند، پس در نتیجه انتخاب خوبی هستند.

نمونه ای از بانکه های فانتزی

 

انواع بانکه و جاحبوباتی در بازار کدام است ؟

جاحبوباتی ها به صورت تک یا سرویس وجود دارند. شما باید ببینید چه نیازی دارید و سلیقه ی شما چیست. قطعاً انتخاب و خرید بانکه به صورت یک سرویس، مزایای بیشتری دارد. این ظروف رنگ های مختلفی دارند. برای داشتن دکوراسیونی هماهنگ و جذاب، به این نکته توجه داشته باشید که بهتر است رنگ بانکه ها با سایر وسایل آشپزخانه همخوانی داشته باشد.

از دیگر عواملی است که باید مورد توجه قرار گیرد، ابعاد بانکه است. به عنوان مثال، اگر می خواهید از این ظروف برای نگهداری لوبیا استفاده کنید، باید سایز بزرگ آن را انتخاب کنید، که یک کیلو گرم لوبیا در آن، جا بشود. اما اگر می خواهید ماکارانی داخل آن قرار دهید، باید مدل هایی بلند و کشیده خریداری کنید.

انواع بانکه و جاحبوباتی مخصوص ادویه جات، زردچوبه، فلفل، ترشی، نمک، در مدل های گوناگون در لیست زیر موجود است. بر اساس سلیقه و بودجه ی مورد نظر، می توانید بهترین جا حبوباتی بزرگ و کوچک را از میان مدل های زیر، برای دکوراسیون آشپزخانه خود انتخاب کنید.

نظرات کاربران

motanro

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.