لیسته

خرید 41 مدل بهترین باند بوکس ساده و خونی [اصل و حرفه ای] با قیمت ارزان

باند بوکس یکی از بهترین ابزارها برای جلوگیری از آسیب دیدگی در این ورزش مهیج و البته خشن است. ما سوالات زیادی در مورد طول باند داشتیم که می خواهیم به طور کامل در مورد آن صحبت کنیم. امروزه برند ها و مدل های مختلف باند بوکس وجود دارد، به همین دلیل یک بوکسور نمی تواند سریع یک باند بوکس خوب انتخاب کند، بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم این مقاله را بخوانید.

مهمترین دلیل استفاده از باند بوکس چیست ؟

اولین سوالی که برای هر بوکسوری مبتدی به وجود می آید، این است که چرا باید از باند بوکس استفاده کرد؟ استخوان ها و مفاصل دست، به خصوص مچ دست، ممکن است در اثر ضربه هایی که به کیسه بوکس یا حریف وارد می شود، آسیب جدی ببینند. به همین دلیل یک باند بوکس روی دست می بیندیم که فاصله مفاصل و استخوان ها کمتر شود، در این صورت استخوان ها استحکام خود را بهتر حفظ می کنند و در صورت برخورد اشتباه ضربه، مفصل آسیب نمی بیند.

باند بوکس حرفه ای

طول باند بوکس باید چند متر باشد ؟

اگر به بازار رفته باشید متوجه می شوید که باند در متراژ های مختلف موجود است. معمولا باند حداقل 2 متر تا حداکثر 5 متر وجود دارد. یعنی باند های 2 متر، 2.5 متر، 4 متر، 4.5 متر و 5 متر در بازار موجود است. همچنین عرض باندها 2 سانتی متر و 5 سانتی متر است، که بر اساس حجم دستتان باید اندازه ی آن را انتخاب کنید. نمی توان گفت که این عرض و این طول بند، بهترین مدل است، زیرا هر کس باید بر اساس دست خودش، بهترین سایز را انتخاب کند. برای نوجوانان، زنان و بوکسورهای سبک وزن با دست های کوچکتر، باند با طول و عرض کمتر انتخاب کنید و برای بوکسورهایی با وزن سنگین و کسانی که دست های بزرگی دارند، باندهای بزرگتر قابل استفاده هستند، چون مطمئناً بوکسور سنگین وزن با دست بزرگ، باند بوکس با طول و عرض 2 متر برایش کافی نیست.

چقدر باید باند را محکم ببندیم ؟

برای ایجاد استحکام و کاهش فاصله مفاصل مچ، باید باند بوکس را محکم روی دست ببندید، اگر بانداژ را شل بسته باشید قطعا کمکی به مچ دست نکرده اید، در این صورت هیچ تفاوتی با حالت عادی ندارد. اما در نظر داشته باشید که باند، بیش از حد محکم نباشد، زیرا در حین تمرین باید خون به دستتان برسد، اگر محکم ببندید خون رسانی به دست، با مشکل مواجه می شود. در یکی دو ساعتی که تمرین می کنید اگر باند را خیلی محکم ببندید، جریان از دستان شما عبور نمی کند، پس در نتیجه نمی توانید به درستی تمرین کنید و تمرکز داشته باشید. هنگام بستن باند باید خودتان دقت کنید، که باند را بیش از حد شل یا بیش از حد محکم نبندید، تا خون رسانی به درستی انجام شود و شما به خوبی بتوانید تمرین کنید.

 

نحوه بستن باند بوکس چگونه است ؟

آموزش بستن تصویری باند بوکس، همه جا وجود دارد. البته هر بوکسوری به روش خاص خود، باند را روی دستش می بندد و شاید اساتید بوکس ایرانی روش های متفاوتی را به هنرجویان خود آموزش بدهند. اما در تمام این روش ها باید این نکته را در نظر گرفت، که بانداژ باید مفاصل انگشتان به ویژه مچ دست را کاملا بپوشاند و سفت کند، تا هنگام ضربه آسیب نبیند.

نحوه بستن باند بوکس

در لیست زیر انواع مختلف این محصول در مدل هاس ساده و دستکشی برای رقابت های آماتور و حرفه ای وجود دارد. برحسب نیاز و سلیقه می توانید از میان پرفروش ترین گزینه های زیر، بهترین مدل باند بوکس را بررسی، انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.