لیسته

خرید 49 مدل بالم لب دخترانه آبنباتی و حرارتی [فانتری] با قیمت ارزان

بالم لب ، یک محصول نجات بخش و حیاتی برای بازگرداندن سلامت لب ها است، که ما به عنوان یک زن یا مرد، به این موضوع توجه نمی کنیم و ترک خوردن لب را جدی نمی گیریم! به گفته بسیاری از پزشکان و متخصصان لب و دهان، در هیچ فصلی از سال به زیبایی و سلامت لب اهمیت داده نمی شود.

بسته به نوع بافت لب، لب‌ های انسان ها چه در سرمای شدید و چه در گرمای سوزان، رطوبت خود را از دست می دهند، به همین دلیل لب خشک می شود و ترک می خورد. به خاطر داشته باشید که بسیاری از ما بسته به یک عادت زشت ،در زمان های مختلف زندگی مان که استرس داریم، شروع به خوردن لب هایمان می کُنیم و پوست آن را می کَنیم. به همین دلیل، تا آخر مقاله همراه ما باشید، تا نکات مهمی را در مورد این وسیله آرایشی و محافظت از لب ها به شما بگوییم.

بالم لب نئودرم

در هنگام خرید بالم لب به چه نکاتی توجه کنیم ؟

اولین نکته ای که هنگام خرید بالم لب باید در نظر بگیرید، نوع بالم لب است. بالم لب در دو نوع کاسه ای و ماتیکی وجود دارند. بالم لب ماتیکی در واقع مانند رژ لب است. اما مدل های کاسه ای به این صورت است که با نوک انگشت، از داخل ظرف بردارید و روی سطح لب خود می مالید.

نکته دوم که هنگام خرید محصول باید در نظر بگیرید، مقدار مصرفی شما است. برای این منظور شما باید میزان مصرفتان در طول روز و آسیب دیدن لبتان را در نظر بگیرید، سپس یک بالم لب مناسب، برای خود انتخاب کنید. همچنین باید ببینید چه مدت به استفاده از بالم نیاز دارید. اگر فکر می کنید زیاد باید از بالم  استفاده کنید، مدلی را انتخاب کنید که بزرگتر باشد، در غیر این صورت یک بالم کوچک انتخاب کنید.

توچه به فرمولاسیون بالم لب

نکته ی مهم دیگری که هنگام خرید حتما باید در نظر بگیرید، فرمولاسیون بالم لب است. بالم لب باید مزایایی داشته باشد، که عبارتند از: ویتامین ها، عصاره ها، خنک کننده، پارابن ها، سالیسیلیک اسید. بنابراین توصیه می کنیم هنگام خرید، دقت کنید و دانش خود را افزایش دهید تا اگر خدای ناکرده به یکی از این موارد حساسیت داشتید، آن را نخرید.

هنگام خرید دقت کنید وسایل آرایشی که به آن ها حساسیت دارید، نخرید. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم اگر با ترکیبات و فرمولاسیون روی محصول انتخابی خود آشنایی چندانی ندارید، هنگام استفاده در دفعات اول، دقت کنید که حساسیت و عارضه ای برایتان به وجود نیاید. اگر مشکلی به وجود آمد، سریعا به پزشک مراجعه کنید. به یاد داشته باشید که اگر تورم یا سوزش بیش از حد، در لب هایتان داشتید، دیگر از بالم خریداری شده استفاده نکنید.

توجه به میزان SPF

نکته ی مهمی که هنگام خرید محصول باید در نظر بگیرید، SPF یا همان نرم کننده بودن محصول است. هنگام خرید دقت کنید که SPF بالم لب باید بیشتر از 15 باشد. علاوه بر این، این مورد باید UV و UVB نیز داشته باشد. به این ترتیب می تواند به خوبی از سلامت لب های شما در برابر اشعه های مضر خورشید مراقبت کند.

بالم لب آنقدر گران نیست که به خاطر قیمت، از آن استفاده نکنید. از طرفی به یاد داشته باشید که زیبایی و جذابیت لب، در صورت، بسیار اهمیت دارد، این موضوع هم برای مردان، هم برای زنان مهم است. اگر فکر می کنید هنوز نمی توانید یک بالم برای خودتان انتخاب کنید، بهتر است با پزشک در این زمینه مشورت کنید. به یاد داشته باشید، که شما بالم لب را می خواهید روی عضو مهمی از بدنتان استفاده کنید، پس برای خرید به یک فروشگاه معتبر مراجعه کنید و دقت کنید که تایید از سوی سازمان غذا و دارو داشته باشد.

در لیست زیر انوع بالم در برندهای معروف از جمله دکتر ژیلا ، گلدن رز ، هیدرودرم ، avior ، atopia ، بل ، بیبی و … وجود دارد. برحسب نیاز می توانید از میان پرفروش ترین گزینه های زیر، بهترین مدل را بررسی ، انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.