لیسته

خرید 46 مدل بهترین بالش شیردهی نرم و فانتزی [عروسکی] با قیمت ارزان

بالش شیردهی یکی از وسایل مهمی است که توصیه می کنیم هنگام خرید سیسمونی، حتما آن را بخرید. این بالش ها به گونه ای هستند که مادر بتواند به راحتی به نوزاد خود شیر دهد و از طرفی، نوزاد نیز در نهایت راحتی شیر بخورد. پیشنهاد می کنیم برخی نکات ساده و کاربردی را در رابطه با خرید این محصول به خاطر داشته باشید.

بالش شیردهی چیست ؟ چه کاربردی دارد ؟

بالش شیردهی ، همانطور که از نامش مشخص است محصولی است که در دوران شیردهی برای راحتی بیشتر و بهتر نوشیدن شیر، مورد استفاده قرار می گیرد. مادر می تواند در دوران شیردهی از آن استفاده کند، زیرا با کمک آن، نوزاد راحت تر شیر می خورد. به عبارت دیگر بالش شیردهی وسیله ای است که به مادر و نوزاد کمک می کند شیردهی به بهترین نحو انجام شود.

این بالش ها فواید زیادی برای مادران و حتی نوزادان دارد، که در این قسمت فواید آن را برای شما عزیزان توضیح می دهیم. یکی از مشکلاتی که مادران در دوران شیردهی دارند این است که دائما سعی می کنند نوزاد را در بهترین وضعیت ممکن برای شیردهی نگه دارند، که این کار باعث خسته شدن کتف، گردن و دست مادر می شود، زیرا به دست و گردن مادر فشار زیادی وارد می شود. با بزرگتر شدن نوزاد ، وزن او افزایش می یابد که در این صورت به شانه ها و گردن مادر فشار بیشتری وارد می شود.

بالش شیردهی کفشدوزک

مزایای استفاده از بالش شیردهی چیست ؟

راحتی بیشتر در دوران بارداری، قرار دادن بهتر سینه در دهان نوزاد ، زخم های ناشی از سزارین بهبود می یابد ، از رفلاکس نوزاد جلوگیری می کند ، به کودک کمک کنید بنشیند، همچنین از پشت، گردن و ستون فقرات کودک حمایت می کند.

معایب استفاده از بالش شیردهی چیست ؟

شمشیر دو لبه: استفاده نادرست از این بالش ها می تواند باعث شود که کودک به شکل نامناسبی در بالش قرار بگیرد و به راحتی نتواند سینه بگیرد و شیر بخورد.

محل قرارگیری: مادرانی که همیشه در سفر هستند، حمل بالش برایشان سخت و جاگیر است.

نداشتن سایز استاندارد: زنان با سایزهای مختلف، به بالش شیردهی در اندازه های مختلف نیاز دارند. نداشتن معیار استاندارد، می تواند یافتن این که کدام یک از این بالش ها برای مادر مناسب است را، سخت کند.

در هنگام خرید بالش شیردهی به چه مواردی توجه کنیم ؟

اولین نکته ای که در خرید بالش شیردهی باید در نظر بگیرید، اندازه و وزن بالش است. ابعاد و وزن بالش باید با هم در تناسب باشد. بالش شیردهی باید اندازه ی مناسبی داشته باشد، که سر و گردن کودک به راحتی روی آن قرار گیرد و شیردهی را، برای مادران راحت تر کند.

جنس بالش

نکته ی دوم که هنگام خرید بالش شیر دهی باید در نظر بگیرید، جنس بالش است. جنس یک بالش به دلیل حساسیت پوست صورت نوزاد، باید نرمی و لطافت قابل قبولی داشته باشد، حاوی مواد آلرژی زا نباشد و کودک هنگام استراحت و شیر خوردن روی آن راحت باشد.

آموزش طرز استفاده از بالش شیردهی را در ویدئوی زیر ببینید :

 

بند قابل تنظیم بالش

بسیاری از بالش ها بند های قابل تنظیم دارند، بنابراین می توانید به محض اینکه بهترین وضعیت ممکن برای شیر دادن به نوزاد خود را پیدا کردید، بند ها را محکم کنید و کودک بازیگوش خود را در وضعیت ثابتی برای شیردهی نگه دارید.

قابلیت شستشوی آسان

بهتر است در دوره نوزادی، بالش  و وسایلی را بخرید که روکش دارند تا به محض کثیف شدن، شست و شوی آن ها راحت باشد. قیمت بالش شیردهی بر اساس جنس، کیفیت و همچنین برند سازنده محصول متفاوت است و این شما هستید که باید با هر بودجه ای که دارید، یک بالش مناسب برای مادر و نوزاد بخرید.

در لیست زیر انواع مختلف این بالش ها در طرح های عروسکی و فانتزی وجود دارد. برحسب نیاز و سلیقه می توانید از میان پرفروش ترین گزینه های زیر، بهترین مدل بالش شیردهی را بررسی ، انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.