راهنمای خرید شیردوش برقی

خرید 49 مدل بارکد خوان فروشگاهی باکیفیت و [پرفروش] با قیمت ارزان

این وویس رو گوش کن
5/5 - (2 امتیاز)

بارکد خوان وسيله ای کاربردی و اساسی برای استفاده در فروشگاه ها است که با استفاده از آن، می توانید برخی کارها را با سهولت و سرعت بیشتری انجام دهید. خرید این دستگاه مانند هر وسیله دیگری نیازمند رعایت برخی نکات مهم است.

بارکد خوان چیست؟ چه کاربردی دارد ؟

بارکد خوان یکی از وسایل اساسی و ضروری برای استفاده در فروشگاه ها است که، می تواند امکانات زیادی را برای فروشگاه شما فراهم کند. در حال حاضر، استفاده از چنین وسایلی، جایگزین روشهای قدیمی و سنتی شده است که، یکی از مزایای آن، سرعت عملکرد خوب در مقایسه با روشهای سنتی است.

قابلیت های مهم بارکدخوان

با کمک بارکدخوان، امکانات بسیاری از جمله دانستن موجودی کالا ، آمار فروش فروشگاه و … در اختیار فروشندگان قرار خواهد گرفت.

امروزه، دستگاه بارکد خوان در سه نوع مختلف از جمله رومیزی، دستی و موبایلی (با قابلیت دریافت و ارسال داده بدون نیاز به اتصال کابل) در بازار موجود است. دستگاه مورد نظر را با توجه به موقعيت كاري خود خريداري كنيد. يادآور ميشويم که دستگاه های دستی، یکی از دستگاه های پرکاربرد در بازار است.

چگونه یک بارکد خوان مناسب انتخاب و خریداری کنیم ؟

امروزه بسیاری از شرکت ها، بارکد خوان در انواع مختلف، با ویژگی های گوناگون را تولید می کنند. که همین امر، باعث شده است تا این دستگاه در بازار بسیار متنوع باشد. خرید بارکد خوان، مستلزم دانستن برخی نکات و ویژگی های لازم است، که شامل موارد زیر است:

مهمترین نکته قابل توجه در تهیه بارکد خوان، می توان به زمینه استفاده از دستگاه اشاره کرد. به طور کلی، برای استفاده از این دستگاه، در فروشگاه ها و اداره ها، نیازی به تهیه وسیله ای پیشرفته نيست، و نمونه های ساده آن کاربرد بیشتری دارند. اما برای استفاده در موارد صنعتی و انبارداری، استفاده از دستگاهی مناسب با ویژگی های فراوان، ضروری است. که این یکی از مواردی است که باید مورد توجه قرار بگيرد.

معمولا مقاومت دستگاه های مورد استفاده در محیط های اداری و فروشگاه ها، نسبت به سایر دستگاه ها کمتر است. در عوض، دستگاه های مورد استفاده در محیط های صنعتی و انبارها، مقاومت بیشتری دارند.

نکات ضروری و قابل توجه در خرید بارکد خوان

معمولا، چنین دستگاه هایی از پورت USB برای اتصال به سیستم های الکترونیکی استفاده می کنند، و مدل های پیشرفته تر، قابلیت اتصال از طریق پورت های دیگر را دارند.

نکته دیگری که هنگام تهیه بارکد خوان باید مورد توجه قرار گیرد، میزان مقاومت محصول مورد نظر است. که کاملاً به محیطی که در آن استفاده می شود، بستگی خواهد داشت.

امروزه عوامل زیادی در قيمت خرید این دستگاه تأثیرگذار هستند، از جمله دقت، سرعت، نوع دستگاه، قابلیت برنامه ریزی و … . بهتر است دوباره ذکر کنیم که قبل از خرید هر بارکدخوان، باید زمینه شغلی و استفاده از این دستگاه را مشخص کنید، و سپس اقدام به انتخاب و خرید کنید.

انواع و مدل هاي جدید و مختلف دستگاه بارکد خوان فروشگاهی، در ليست زير موجود است. برحسب نیاز، امکانات، بودجه و سليقه مورد نظر می توانید بهترین مدل بارکدخوان را، از میان پرفروش ترین گزینه های زیر، انتخاب و تهيه نماييد.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید