خرید 45 مدل انگشتر طلا شیک و ظریف [نگین دار و جدید] با قیمت ارزان

انگشتر طلا، یکی از جذاب ترین و محبوب ترین اکسسوری و زیورآلات بین خانم ها است، که طرفداران بسیار زیادی دارد. امروزه انگشتر ها در مدل ها و طرح های متنوعی ساخته می شوند. انگشتر ها را از مواد مختلفی می سازند، که با ارزش ترین آن ها طلا است. امروزه برای خرید یک حلقه طلا، باید نکات ساده و مهمی را بدانید تا خرید خوبی داشته باشید.

نکات مهم هنگام خرید انگشتر طلا

اولین نکته ای که هنگام خرید انگشتر طلا باید در نظر بگیرید، این است که از جنس انگشتر مطمئن شوید. از یک فروشگاه معتبر انگشتر را بخرید، که بعدا متوجه تقلبی بودن جنس انگشتر نشوید. یا اگر از فروشگاه هایی که نمی شناسید، خرید می کنید، ابتدا روش های شناخت و شناسایی طلای اصل و تقلبی را یاد بگیرید، سپس خریدتان را انجام دهید، که باعث پشیمانی نشود.

انگشتر طلا 18 عیار

چرا توجه به اندازه و رکاب انگشتر مهم است ؟

یکی دیگر از نکات مهم که قبل از خرید انگشتر باید در نظر بگیرید، اندازه حلقه است. پس ابتدا حتما سایز انگشت خودتان یا فردی که می خواهید انگشتر را برایش هدیه بگیرید را بدانید، سپس انگشتر انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که حلقه ی انتخابی شما نباید بسیار بزرگتر یا کوچکتر از اندازه ی انگشت باشد، به صورتی که نه در انگشت بازی کند، نه رد انگشتر روی انگشت بماند. بهتر است بدانید که انگشتر های تنگ در بلند مدت، اثر بدی بر روی انگشتان دارد!

توصیه می شود همیشه سعی کنید انگشتری بخرید، که رکاب آن تمام انگشت را نپوشاند و به راحتی انگشت از خط مفصلی تا بشود.

انتخاب یک طرح، از بین میلیون ها طرحی که امروزه جواهر سازی های مختلف، برای طراحی انگشتر خود استفاده می کنند، به سلیقه ی شما بستگی دارد، فقط در این بین، شاید به کوتاه یا بلند و همچنین باریک یا تپل بودن انگشتان توجه شود، تا بتوانید یک طرح متناسب با انگشتان خود انتخاب کنید.

نکته ی دیگری که هنگام خرید انگشتر باید در نظر بگیرید، پوشش سطح داخلی انگشتری است که می خواهید آن را بخرید. به یاد داشته باشید که سطح داخلی انگشتر در طول روز، به طور مداوم با پوست انگشت در تماس است. به همین دلیل باید صاف، یک دست و نرم باشد، تا انگشت را اذیت نکند.

چرا انگشتر طلا نگین دار برای سرمایه گذاری مناسب نیست ؟

برخی از افراد با خرید طلا، پول خود را سرمایه گذاری می کنند. اما دقت کنید اگر می خواهید انگشتر طلا برای سرمایه گذاری بخرید، مدل بدون سنگ و نگین انتخاب کنید، زیرا در هنگام خرید طلا، پول سنگ و نگین را از شما می گیرند، اما موقع فروش، سنگ و نگین را از وزن انگشتر طلا کم می کنند. پس خرید طلای بدون نگین به نفع شما است.

برای انگشتر طلا هیچ قیمت خاصی و بازه ی خاصی وجود ندارد! انگشترهای ساده، با وزن کم و بدون سنگ قیمتی، قیمت کمتری نسبت به انگشتر هایی شکیل دارند. انگشتر های شکیل با وزن زیاد و سنگ با ارزش و گران قیمت، قیمت بالایی دارند. پس در خرید طلا، بودجه و وزن طلا نقش مهمی دارد. هنگام خرید طلا، حتما دقت داشته باشید که فاکتور خود را از فروشنده بگیرید و آن را در جای مطمئن بگذارید تا گم نشود، زیرا بسیار مفید و مهم است و در خرید و فروش طلا، نیاز می شود.

چرا وجود نگین قیمت انگشتر را گران تر می کند ؟

سنگ های تزیینی روی انگشتر ها، باعث افزایش و کاهش قیمت طلا می شوند. وجود جواهرات و سنگ های قیمتی مانند الماس، برلیان و یاقوت، قیمت نهایی طلا را افزایش می دهد. در مقابل انگشترهایی که نگین اتمی دارند یا انگشترهای بدون نگین، قیمت کمتری دارند.

در لیست زیر انواع انگشت طلا شیک و جدید در طرح های مختلف تولید شده در سال 2022 وجود دارد. برحسب سلیقه و بودجه مورد نظر، می توانید از میان پرفروش ترین گزینه های زیر، بهترین مدل انگشتر طلا را انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

motanro

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.