لیسته

خرید 36 مدل بهترین اسکراب بدن [لایه بردار] قوی و باکیفیت با قیمت ارزان

اسکراب بدن ، یک محصول بهداشتی ویژه است که پوست را از هر گونه آلودگی تمیز می کند. لایه برداری و پاکسازی پوست، باعث می شود پوستی شفاف و براق داشته باشید. اسکراب بدن، برای شفاف شدن پوست، مورد استفاده قرار می گیرد. می توانید از اسکراب های موجود در بازار استفاده کنید و یا حتی خودتان در خانه آن ها را بسازید. پیشنهاد میکنیم برخی نکات مهم و ضروری را در رابطه با خرید این محصول بهداشتی به خاطر داشته باشید.

اسکراب بدن چیست ؟ چه کاربردی دارد ؟

شاید قبلاً نام اسکراب بدن را شنیده باشید. اما آیا می دانید این به چه معناست؟ اسکراب یک محصول بهداشتی است. این محصول، پاک کننده خوبی برای بدن است، تقریباً شبیه اسکراب صورت است. با کمک اسکراب، می توان سلول های مرده را از سطح پوست جمع کرد، تا پوست به شکل بهتری آبرسانی شود. در پایان، پوستی نرم و لطیف خواهید داشت.

اسکراب های بدن معمولاً از مواد زیری ساخته می شوند. این ماده مانند نمک و شکر است، که دانه های درشت و زبری دارند. علاوه بر این مواد، از تفاله قهوه، سبوس برنج و حتی پوسته گردو نیز استفاده می شود. سپس این مواد، با روغن ماساژ مخلوط شده و مورد استفاده قرار می گیرند.

اگر از نمک در ترکیبات استفاده شود، محصول نهایی را اسکراب نمک می نامند. یکی از موادی است که می توان در تهیه ی اسکراب، برای لایه برداری پوست استفاده کرد، نمک شفاف یا نمک دریای است. با دوش گرفتن و استفاده از لوسیون بدن، لایه برداری از پوست یا از بین بردن سلول های مرده، انجام می شود. البته این را نباید با ماساژ درمانی اشتباه گرفت. این دو با هم تفاوت دارند.

چگونه از اسکراب بدن به بهترین شکل استفاده کنیم ؟

با کمک یک اسکراب مناسب، بدن می توان سلول های مرده ی روی پوست را از بین ببرد. به صورتی که لایه ای از پوست برداشته شده و پوست نرم، جای آن را می گیرد. برای داشتن پوستی نرم، بهتر است به نکات زیر توجه کنید.

این شما هستید که تصمیم می گیرید کدام نوع اسکراب را انتخاب کنید. فقط توجه داشته باشید که استفاده از اسکراب بدن، با قیمت کم، می تواند باعث باز شدن بیش از حد منافذ پوست شود. این منجر به ایجاد کشیدگی روی پوست می شود، که خوب نیست. علاوه بر اسکراب های آماده، می توانید خودتان این ترکیب را تهیه و استفاده کنید.

برای این کار می توانید از لیف حمام استفاده کنید. حتی می توان لیف را در ماشین لباسشویی شست و سپس آن را در هوای آزاد خشک کرد.

هنگام کشیدن لیف، حتما بدن را از پایین به بالا (یعنی به سمت قلب) بشویید. ابتدا باید پاها را با لیف بشویید و سپس لیف را روی پاها و کل بدن، با حرکات دورانی بشویید. باید کل بدن را تا نوک انگشتان و بازوها ماساژ دهید.

هنگام استفاده از اسکراب چه نکاتی را رعایت کنیم ؟

بعد از، از بین بردن موهای زائد بدن، از اسکراب بدن استفاده نکنید. زیرا پوست حساس می شود وباعث سوزش در بدن می شود. شما می توانید قبل از تمیز کردن موهای بدن خود، از یک اسکراب مناسب، برای از بین بردن سلول های مرده از پوست استفاده کنید.

مراقب باشید هر روز از اسکراب استفاده نکنید. پاکسازی بیش از حد پوست با اسکراب، کار اشتباهی است. استفاده از اسکراب دو بار در هفته کافی است و نیازی به استفاده از اسکراب بیشتر نیست. توجه داشته باشید افرادی که پوست حساسی دارند، باید مراحل را با ملایمت بیشتری انجام دهند، تا پوست آنها آسیب نبیند و زخم نشود.

انواع اسکراب بدن حرفه ای و باکیفیت، در مدل ها و برندهای گوناگون، در لیست زیر موجود است. براساس سلیقه و نیاز، می توانید بهترین اسکراب را از میان پرفروش ترین مدل های زیر، برای خود بخرید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.