لیسته

خرید 45 مدل استخر بادی کودکان و بزرگسالان [حرفه ای] و ارزان قیمت

استخر بادی یک وسیله سرگرمی، برای بازی و تفریح کودکان و بزرگسالان است که بیشتر در فصل های گرم سال ستفاده می شود. این وسیله جذاب ، در فضاهای خانگی و ویلاهای بزرگ و کوچک قابلیت نصب و راه اندازی را دارد.

شرکت اینتکس بزرگترین شرکت تولید کننده این وسیله در انواع گوناگون است، که نیاز های متقاضیان را برطرف میکند. از مزایای این استخرها میتوان به قیمت مناسب و ارزان، نسبت به انواع استخر فایبر گلاس پرتابل و بتنی سیمانی، رنگ بندی مناسب برای کودکان با سلیقه های متفاوت و حتی، استفاده به عنوان استخر آب درمانی افراد بیمار اشاره کرد. باد شدن بدنه استخر با پمپ باد دستی و برقی در کمترین زمان ممکن، از مزایای دیگر استخر های بادی است.

استخر بادی چیست؟ مناسب چه کسانی است ؟

استخر بادی یک وسیله سرگرمی، برای بازی و تفریح کودکان و بزرگسالان است که بیشتر در فصل تابستان و هوای گرم استفاده میشود. استخر های بادی متنوعی طراحی و تولید مي شود که نیاز های متقاضیان را برطرف می کند. برای انتخاب یک استخر بادی مناسب، بعضی ویژگی ها و نکات را یاد آور میشویم. پس به نکات زیر توجه کنید.

در خرید استخر بادی چه مواردی را رعایت کنیم ؟

در حال حاضر انواع و اقسام گوناگونی از این وسیله وجود دارند که در هنگام خرید، ممکن است دچار سردرگمی شوید. پس بهتر است قبل از خرید به نکات و ویژگی های زیر توجه کنید. این نکات عبارت اند از:

جنس ساخت بدنه محصول، اولین نکته در خرید استخر بادی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. بهترین جنس برای ساخت استخر، PVC یا پلاستیک نرم است که، بهترین کیفیت را از نظر سبکی و منعطف بودن دارد. استخر، چند لایه طراحی شده تا در برابر دمای آب سرد و گرم و نور آفتاب و مقاوم باشد و اگر به هر دلیل سوراخ شود، قابل تعمیر است. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که هر استخر با هر جنسی با وسایل تیز ، پاره و سوراخ میشود.

نکته دیگر که قبل از خرید استخر باید به آن توجه کنید، ظرفیت محصول است. پس دقت داشته باشید ظرفیت استخر، متناسب با تعداد نفرات و مکان مورد نظر خریداری شود.

نکات ضروری در خرید استخر بادی

در انتخاب و خرید استخر، باید به سن افراد استفاده کننده دقت کرده و طول و عرض و ارتفاع استخر، متناسب با سن افراد استفاده کننده باشد. زیرا استخر ها رده سنی دارد و باید بر همین اساس خریده شود.

نکته مهم دیگری که باید به آن توجه شود، توان و قدرت پمپ باد همراه استخر است. پمپ ها متناسب با سایز استخر هستند، یعنی برای استخر های بزرگ، پمپ های برقی و برای استخر های کوچک، پمپ های دستی استفاده میشود. و پمپ ها به این صورت است که علاوه بر باد کردن استخر، به تخلیه سریع باد استخر نیز کمک می کند، در واقع دوکاره است.

هزینه خرید استخر، از چند صد هزار تومان شروع میشود تا چند میلیون تومان. پس در هنگام انتخاب باید به کیفیت و بودجه مورد نظرتون دقت کنید.

مدل های مختلف استخربادی

هم چنین استخر ها در مدل های گوناگونی وجود دارند، مثل مربع، دایره، مستطیل، یا حتی به شکل های متفاوتی مثل قارچ یا وال یا کلبه ای موجود است، پس میتوانید بر اساس سلیقه و نظر شما، و متراژ مکان مورد نظر آن را انتخاب و خریداری کنید.

انواع و مدل های گوناگون استخر، با سایز ها و شکل ها و جنس های مختلف در لیست زیر موجود است. که شما بر اساس سلیقه، بودجه و سایز مورد نظر، میتوانید بهترین آن را تهیه فرمایید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.