لیسته

خرید 48 مدل بهترین اجاق گاز صفحه ای استیل و سرامیکی [پرفروش] با قیمت ارزان

اجاق گاز صفحه ای یکی از مهترین لوازم آشپزخانه است. در هر آشپزخانه ی مدرن و جدیدی یک اجاق صفحه ای دیده می شود، چون به یک اصل اساسی و مهم تبدیل شده است، امروزه اجاق گاز های صفحه ای بسیار تنوع بالایی دارند، به همین دلیل انتخاب سخت و پیچیده است. بهتر است تا آخر مقاله با ما همراه باشید، زیرا می خواهیم نکات مهمی در مورد اجاق گاز های صفحه ای به شما بگوییم، در این صورت می توانید خرید بهتری داشته باشید.

در هنگام خرید اجاق گاز صفحه ای به چه نکاتی توجه کنیم ؟

اجاق گاز صفحه ای در کل 2 مدل دارند: توکار و رومیزی. در مصارف خانگی چون زیاد از اجاق گاز استفاده می شود، اجاق گاز توکار مناسب تر است. این نوع اجاق گاز، نسبت به نوع اجاق گاز رومیزی، از قابلیت های بهتر و شعله های بیشتری برخوردار است. اجاق گازهای توکار در داخل میزهای مخصوص یا کابینت آشپزخانه نصب می شوند و نمی توان آن ها را جا به جا کرد. اما اجاق های رومیزی وزن سبک تری دارند و به راحتی قابل جابجایی هستند. هر دو نوع اجاق گاز، با گاز و برق شهری می توانند کار کند.

ست هود و اجاق گاز صفحه ای

امروزه اجاق صفحه ای با برند های مختلف، شکل های متنوعی دارند، این موضوع انتخاب اجاق گاز را سخت می کند، اما باز به سلیقه ی خودتان بستگی دارد. اجاق گاز های صفحه ای، اشکال مختلفی دارند که عبارتند از: مستطیلی، دایره ای، مربعی و … .

جنس محصول: نکته مهم دیگری که هنگام خرید اجاق گاز صفحه ای باید در نظر بگیرید، جنس اجاق گاز است. معمولا از شیشه یا استیل، اجاق گاز ها را می سازند. نوع استیل این نوع اجاق ها، نسبت به نوع شیشه ای کیفیت و ماندگاری بیشتری دارند، اما از نظر فاکتورهای زیبایی، قطعا اجاق های شیشه ای بهتر و جذاب ترند. بهتر است بدانید که امروزه در طراحی و ساخت اجاق گاز رومیزی یا توکار، از مواد صنعتی دیگری نیز استفاده می شود.

چرا باید به تعداد شعله های اجاق گاز توجه کنیم ؟

اینکه اجاق گاز صفحه ای شما چندین شعله داشته باشد، سوال بسیار مهمی است که باید قبل از خرید چنین وسایلی، در نظر بگیرید. اگر اجاق گاز را برای محل کار و فق برای دم کردن چای می خواهید، اجاق گاز با تعداد شعله کم مناسب است. اما اگر اجاق گاز را برای خانه می خواهید، باید اجاق گازی انتخاب کنید که 4 یا 5 شعله داشته باشد، و فاصله شعله ها به گونه ای باشد که بتوان از تمام شعله های اجاق گاز استفاده کرد.

نکته ی مهمی که قبل از خرید اجاق گاز باید در نظر بگیرید، محل قرارگیری اجاق است. پس، اول مکان قرار گیری اجاق گاز را تعیین کنید، سپس نوع و مدل آن را انتخاب کنید ،زیرا مکان قرارگیری، تاثیر زیادی در انتخاب مدل گاز دارد. به یاد داشته باشید که اجاق گاز شما، اگر رومیزی باشد، به راحتی جا به جا می شود و اگر توکار باشد، پس از نصب به راحتی نمی توان آن را جابجا کرد، به همین دلیل باید محل نصب آن را ابتدا مشخص کنید و با توجه به اندازه ی آن، یک اجاق گاز برای خود بخرید.

همه ی موارد بالا علاوه بر برند محصول، بر روی قیمت اجاق گاز موثر است. اما هنگام خرید چنین وسایلی، ابتدا کیفیت و قابلیت ها را در نظر بگیرید، سپس به قیمت آن توجه کنید.

در لیست زیر انواع اجاق صفحه ای ایرانی و خارجی در مارک های مختلف از جمله استیل البرز ، اخوان ، جنرال ، بوش ، کن ، داتیس ، آلتون و … وجود دارد. برحسب نیاز و بودجه مورد نظر می توانید از میان پرفروش ترین گزینه های زیر، بهترین مدل را بررسی ، انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.