لیسته

خرید 48 مدل بهترین مارک اتو پرسی دستی و ایستاده [پرفروش] و ارزان قیمت

اتو پرسی به شما کمک می کند تا لباس ها را راحت تر اتو كنيد، زيرا به هیچ وجه مشكلات و نواقص اتو های معمولی را ندارند. با استفاده از این ابزار، دیگر نیازی به صرف زمان طولانی برای از بین بردن چین و چروک لباس نیست. این اتوها در مدت زمان کوتاهی قادر به صاف کردن لباس هستند. زیرا می توانند بخار و فشار زیادی به لباس وارد کنند. در صورتی که قصد خرید این وسیله را دارید، پیشنهاد میکنیم برخی نکات مهم و کاربردی را بخاطر داشته باشید.

اتو پرسی چیست ؟ و چه کاربردی دارد ؟

اتو پرسی دستگاه هوشمندی است، که لباس را، صاف و بدون چین و چروک و بدون سوزاندن پارچه، برای شما اتو ميكند. اتو کردن كاری است که مردم خیلی به آن علاقه ندارند. بسیاری از ما برای انجام این کار زود خسته شديم و ترجیح داديم با ابزاری مانند اتو پرسی، كار را راحت تر کنیم. این اتوها باعث می شوند که چین و چروک لباس، در مدت زمان کوتاهی برداشته شود و آن لباس قابل استفاده بشود.

با استفاده از این دستگاه، ديگر نيازی به ميز اتو و اتو شويی نداريد، و می توانید لباس های خود را به راحتی اتو کنید. درست است که قیمت این اتوها کمی بیشتر از اتوهای معمولی است، اما با توجه به عملکرد این دستگاه، می توان گفت که این اختلاف قیمت، بسیار ناچیز است. برای خرید این محصول باید نکاتی را در نظر داشته باشید، تا بتوانید خرید بهتری داشته باشید. در ادامه برخی از این نکات را يادآوری می كنيم.

در خرید اتو پرس خانگی چه مواردی را رعایت کنیم ؟

نكته ی مهم اين است كه شما معمولاً چه نوع پارچه هایی را بیشتر اتو می کنید، كه هنگام خرید این دستگاه، بهتر است به آن توجه داشته باشید. سپس مناسب ترین نوع اتو پرسی را بر اساس پاسخی که دریافت می کنید، خریداری کنید. به عنوان مثال، کتان، ابریشم و به طور کلی الیاف طبیعی، به بخار زیادی برای صاف شدن نیاز دارند. پارچه های جین با الیاف ضخیم نیز همین وضعیت را دارند. یعنی برای اتو کشیدن آن ها، لازم است که بخار و فشار زیادی روی لباس پاشیده شود.

هرچه سطح اتو بزرگتر باشد، لباس به راحتی در آن قسمت جا می گيرد و اتو کردن را راحت تر می کند. زیرا، سطح اتو پرسی، بخشی است که می توان چین و چروک ها را صاف کرد. هرچه سطح بزرگتر باشد، آزادی بیشتری نیز دارید و سطح بیشتری را می توانید با یک حرکت، اتو بزنید.

این عامل موردی است که باید بيشتر به آن توجه كنيد. بهترین مدل های اتو پرسی خانگی، سبک بوده و جابه جایی آن ها آسان است.

نکات مهم و ضروری در خرید اتوپرسی

برای جلوگیری از آسیب رسیدن به لباس در هنگام اتو کردن، بايد دقت كنيد چه مدتی روی پارچه فشار وارد می كنيد. به همین دلیل، اتو پرسی، بسته به نوع پارچه و همچنین ظرفیت آن، به یک تایمر برای تنظیم طول فشار و دمای مورد نیاز برای اتو کردن لباس، نیاز دارد.

اکثر مدل های اتو پرسی، توانایی کنترل و تنظیم دما را دارند. به همین دلیل، لازم است تنظیمات دستگاه خود را بررسی کنید، تا مطمئن شوید از این ویژگی برخوردار است. در این حالت می توانید دمای اتو را برای پارچه های مختلف تنظیم کنید. در نتیجه، کارایی دستگاه افزایش می یابد.

علاوه بر دما، حواس شما باید به میزان فشار وارد بر بافت پارچه نيز، باشد. از آنجا که پارچه هایی مانند ابریشم، فشار زیادی لازم ندارند، برای اتو کشیدن پارچه های سخت مانند جین، فشار بیشتری لازم است.

روش استفاده از اتو پرسی

 

بهترین مارک های اتو پرسی باکیفیت در بازار

مارک های خوب و باکیفیت اتوپرسی عبارتند از: ژانومه، بکو، بایترون، بوش، پارس خزر، فلر، فیلیپس، هاردستون، رادکس، اسنوا، ال جی، استیم پرس و پاناسونیک، كه محصولات با كيفيتي را توليد می كنند. پیشنهاد میکنیم انتخاب خود را از میان این مارک ها انجام دهید.

انواع اتوپرسی خانگی باکیفیت، در مدل ها و برندهای گوناگون، در ليست زير موجود است. براساس نیاز و بودجه مورد نظر، می توانید بهترین اتوپرسی را از میان پرفروش ترین گزینه های زیر، خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.