لیسته

خرید 49 مدل بهترین مارک آمپلی فایر ماشین چند کاناله [حرفه ای] و ارزان قیمت

آمپلی فایر، ابزار تقویت کننده ی سیستم صوتی ماشین است که هر سیستم بازی به آن نیاز خواهد داشت. افرادی که علاقه مند به افزایش صدای سیستم صوتی ماشین خود هستند و دوست دارند موسیقی را به صورت گوش خراش، شنیده و لذت ببرند، به این ابزار نیاز دارند. انواع مختلف آمپلی فایر مناسب برای اتومبیل ها وجود دارد، که می توان آنها را بر اساس قدرت دسته بندی کرد.

بسیاری از افراد به سیستم صوتی ماشین خود دقت نمی کنند. که به دلیل هزینه بالای این سیستم ها است. به همین دلیل، دارندگان خودرو سعی دارند با خرید آمپلی فایر خودرو، عملکرد سیستم های صوتی خود را بهبود بخشند. البته آمپلی فایر، انواع گوناگونی دارد که در ادامه در مورد آن ها صحبت می کنیم. بهتر است برخی نکات مهم و کاربردی را در خرید این دستگاه به خاطر داشته باشید.

آمپلی فایر چیست ؟ چه کاربردی دارد ؟

یکی از مهم ترین قطعات در تمام سیستم های صوتی، آمپلی فایر است. این دستگاه، وظیفه ی دریافت صدا و سپس تجزیه را دارد. به این ترتیب صدا از بلندگوهای متصل به ماشین، به صورت تقویت شده، پخش می شود. آمپلی فایر را می توان به دسته های گوناگونی طبقه بندی کرد. که البته، این طبقه بندی ها متفاوت است. اما مهمترین طبقه بندی، بر اساس توان با واحد وات است. به این ترتیب، می توان انواع آمپلی فایر را به دسته های زیر تقسیم کرد:

اولترا میکرو: این مدل آمپلی فایر، برای تقویت سیگنال های بسیار ضعیف استفاده می شود. یعنی حتی از چند نانو ولت کمتر هستند.

میکرو: از این مدل ها برای تقویت سیگنال های کمتر از چند میکروولت استفاده می شود.

سیگنال ضعیف: اگر سیگنال صوتی کمتر از چند میلی ولت باشد، از تقویت کننده سیگنال ضعیف استفاده می شود.

سیگنال قدرتمند: اگر ولوم متوسط ​​باشد (مثلاً چند ولت یا کمتر)، می توان از این دستگاه ها برای تقویت صدا استفاده کرد.

سیگنال پرقدرت: آخرین دسته ی آمپلی فایر اتومبیل، مربوط به سیگنال های بالاتر از حد متوسط ​​هستند.

نمونه از آمپلی فایر روی ماشین

 

در خرید آمپلی فایر ماشین چه مواردی را رعایت کنیم ؟

کیفیت قطعات به کار رفته در محصول بسیار مهم است. برای اطمینان از کیفیت محصول، می توانید از افرادی که از آن استفاده کرده اند کمک بگیرید. اگر متخصص هستید می توانید مواد و کیفیت آمپلی فایر خودرو را بررسی کنید و کیفیت آن را تأیید یا رد نمایید.

اگر می خواهید برای ماشین آمپلی فایر بخرید، باید به توان خروجی و قدرت آن توجه کنید. هدف شما از خرید این دستگاه، تقویت سیگنال های صوتی است. بنابراین، اطمینان حاصل کنید که آمپلی فایر انتخابی شما، قدرت خروجی لازم را دارد.

برای درک بهتر آمپلی فایرها، می توانید از فرمول های کلی بهره بگیرید. به این ترتیب، اگر می خواهید میزان صدای سیستم صوتی را دو چندان کنید، باید یک آمپلی فایر بخرید، که توان خروجی آن، ده برابر تقویت کننده سیستم صوتی فعلی باشد.

این مورد هنگام خرید آمپلی فایر اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل است که توجه زیادی به آن جلب می شود. حداکثر توان خروجی، در واقع حداکثر مقدار تقویت فعلی است، که آمپلی فایر می تواند انجام دهد. به این معنی است که تقویت کننده نمی تواند صدای واضح و بلندتری از این، تولید کند.

سه مدل تقویت کننده ماشین وجود دارد. این مدل ها دو کاناله، چهار کاناله یا شش کاناله هستند. مدل دو کاناله با یک جفت باند مورد استفاده قرار می گیرند. اما، مدل چهار کاناله را می توان با یک جفت باند و یک ساب ووفر استفاده کرد. و در آخر، مدل شش کاناله با دو جفت باند و یک ساب ووفر استفاده می شود.

بهترین مارک های آمپلی فایر ماشین در بازار کدام اند ؟

برندهای حرفه ای و باکیفیت آمپلی فایر ها عبارتند از: پایونر، مونو، ام بی آکوستیک، اینفینیتی، بوشمن، سونی، بوستر، بلک پاور، بیس شوکر، تورنادو ، تندر، جی بی ال، جاسکو، جی وی سی، دایناکورد، پریمیر، راکفورد و مکسیدر که پیشنهاد میکنیم انتخاب خود را بین این برندها انتخاب کنید.

انواع آمپلی فایر خودرو حرفه ای در مدل های دو کاناله، چهار کاناله و شش کاناله در برندهای گوناگون، در لیست زیر موجود است. براساس نیاز، سلیقه و بودجه مورد نظر می توانید، بهترین آمپلی فایر را از میان پرفروش ترین گزینه های زیر، خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.