لیسته

خرید 49 مدل بهترین آسیاب قهوه دستی و برقی [باکیفیت و پرفروش] با قیمت ارزان

آسیاب قهوه دستی و برقی ، یکی از ابزارهایی است که دوستداران قهوه دوست دارند آن را در اختیار داشته باشند. زیرا کیفیت قهوه آن ها بهتر و معطرتر خواهد شد. این دستگاه مدل های مختلفی دارد و هر مدل عملکرد متفاوتی دارد. هنگام خرید، باید به بدنه، جنس تیغه و سایر عملکردها توجه کنید. پیشنهاد می کنیم برخی نکات مهم و کاربردی را در رابطه با خرید این وسیله به خاطر داشته باشید.

آسیاب قهوه چیست ؟ چه مواقعی استفاده می شود ؟

دستگاه آسیاب قهوه می تواند به شما کمک کند تا در صورت نیاز برای رفع خستگی، به راحتی قهوه را در خانه خرد کرده و این نوشیدنی خوشمزه را درست کنید. این تجهیزات می تواند به شما در گرفتن قهوه بهتر و خوشمزه تر کمک کند. عطر قهوه در هنگام آسیاب کردن بسیار دلپذیر است.

به یاد داشته باشید هنگام خرید قهوه پودر شده از بازار، ممکن است در اکثر موارد قهوه با کیفیت مشاهده نکنید.

این پودرها ممکن است خیلی وقت پیش تهیه شده باشند، بنابراین عطر خود را از دست داده اند. آیا این برای قانع کردن شما برای خرید این وسیله کافی نیست؟

آسیاب قهوه دلونگی

مهمترین مزیت پودر کردن قهوه چیست ؟

یکی از مزایایی که می توانید هنگام آسیاب کردن قهوه استفاده کنید، این است که می توانید میزان پودر شدن قهوه را تعیین کنید. به عنوان مثال، اگر می خواهید اسپرسو درست کنید، باید پودر قهوه نرم باشد. اما برای فرنچ پرس، شما به پودر درشت تر نیاز دارید.

به این ترتیب با کمک این وسیله می توانید بهترین پودر قهوه را، برای هر منظوری، در هر زمانی آماده کنید. در این صورت دیگر تمایلی به خرید پودر قهوه آماده از بازار نخواهید داشت.

در هنگام خرید آسیاب قهوه چه نکاتی را رعایت کنیم ؟

آنچه همراه طعم قهوه است، عطر آن است. بارها اتفاق افتاده با گذر از کنار کافی شاپ، از عطر قهوه لذت برده اید. با استفاده از این دستگاه می توانید عطر و طعم قهوه را در کنار هم حفظ کنید. بنابراین توجه به نکات اصلی در این زمینه ضروری است، با توجه به این نکات می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

این وسیله دو مدل دستی و برقی دارد. بدیهی است که قیمت آسیاب قهوه دستی کمتر است. اگر شما یک قهوه خور حرفه ای نیستید، پس بهتر است مدل دستی بخرید و هزینه ی زیادی برای آسیاب برقی نپردازید.

بنابراین می توانید از این مدل های دستی برای رفع نیازهای خود استفاده کنید. به یاد داشته باشید که کیفیت و سرعت مدل های برقی بالاتر است.

به یاد داشته باشید که دستگاه شما، حتما ویژگی تنظیم درجه داشته باشد، که بتوانید مقدار پودر شدن قهوه را تنظیم کنید.

اگر می خواهید هزینه ی زیادی نکنید، می توانید از دیوار یا شیپور آسیاب قهوه دست دوم بخرید که مقرون به صرفه است.

در کل بهتر است آسیاب دستی بخرید. تمیز کردن آسان وسیله نیز مهم است. برخی از مدل ها به راحتی تمیز نمی شوند.

نحوه تنظیم و استفاده از آسیاب قهوه دستی

صدای آسیاب برقی، هنگام استفاده از دستگاه نیز مهم است. ممکن است بخواهید از این دستگاه در مکانی مثل کافی شاپ استفاده کنید، که نباید سر و صدای زیادی به وجود بیاید.

بهترین جنس و طراحی آسیاب قهوه کدام است ؟

جنس تیغه آسیاب قهوه نیز خیلی مهم است. این تیغه ها می توانند فلزی یا سرامیکی باشند. تیغه های سرامیکی دارای دوام و عمر بیشتری است. این تیغه ها دیرتر از تیغه های فلزی داغ می شوند.

قیمت این وسیله ممکن است به دلیل تمام عواملی که در بالا ذکر شد، متفاوت باشد. در واقع، عواملی که بر قیمت آسیاب تأثیر می گذارند شامل: جنس بدنه و تیغه، تنظیم سرعت، مارک و … هستند. با در نظر گرفتن بودجه و در نظر گرفتن موارد فوق، می توانید خرید خوبی داشته باشید.

انواع آسیاب قهوه دستی و برقی، برای استفاده خانگی و حرفه ای، از مارک های خوب و باکیفیت ایرانی و خارجی در لیست زیر موجود است. بر اساس ظرفیت، جنس بدنه و مهمتر از همه، بودجه ی مورد نظر، می توانید بهترین و با کیفیت ترین آسیاب قهوه را از میان مدل های زیر انتخاب کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *