لیسته

خرید 46 مدل بهترین دستگاه آب مرکبات گیری دستی و [برقی] با قیمت ارزان

آب مرکبات گیری یک وسیله ی ضروری در هر آشپزخانه ای است. این وسیله برای گرفتن آب مرکبات مانند پرتقال است، که به وسیله آن می توانید به راحتی در کمترین زمان، آب مرکبات تهیه کنید. پیشنهاد می کنیم برخی نکات ساده و کاربردی را در رابطه با خرید این وسیله به خاطر داشته باشید.

آب مرکبات گیری چیست؟ چه کاربردی دارد ؟

آب مرکبات گیری یک وسیله ی پر کاربرد در خانه است، از این وسیله برای گرفتن آب مرکباتی مانند پرتقال استفاده می شود، در این صورت به راحتی می توانید در کمترین زمان آب مرکبات تهیه کنید. خوب است بدانید که نوشیدن آب میوه به اندازه خوردن میوه برای بدن مفید است. به این صورت می توانید به بدن خود ویتامین برسانید. در این مقاله نکاتی را در مورد آب مرکبات گیری به شما می گوییم، پس تا آخر با ما همراه باشید تا خرید بهتری داشته باشید.

در خرید آب مرکبات چه مواردی را در نظر بگیریم ؟

اولین نکته ای که هنگام خرید آب مرکبات گیر باید در نظر بگیرید، ابعاد و وزن محصول است. زیرا می خواهید دستگاه را در آشپزخانه قرار دهید، پس باید ابعاد دستگاه با آشپزخانه ی شما متناسب باشد. اگر وزن دستگاه شما بیش از حد کم باشد، یعنی قطعات و جنس دستگاه کیفیت خوبی ندارد. اگر هم زیاد سنگین باشد، جا به جا کردن دستگاه سخت است.

نکته ی دیگری که هنگام خرید دستگاه باید در نظر بگیرید، جنس بدنه و قسمت صافی آن است. بدنه ی این دستگاه ها جنس های مختلفی دارند، که عبارتند از: پلاستیکی، فلزی و استیل. جنس قسمت صافی با جنس بدنه مشابه است. به خاطر داشته باشید که فیلتر باید به راحتی از دستگاه جدا شود.

آب مرکبات گیری دستی

به قسمت بالای دستگاه، صافی گفته می شود که مخروطی است. اگر سایز و اندازه فیلتر یا صافی مناسب باشد، می توانید به راحتی آب مرکبات بگیرید، اما در غیر این صورت با مشکل مواجه خواهید شد.

میزان ظرفیت مخزن دستگاه

یکی دیگر از نکات مهم که در هنگام خرید آب مرکبات گیر باید در نظر بگیرید، میزان ظرفیت مخزن است. ظرفیت مخزن دستگاه باید بر اساس تعداد اعضای خانواده و دوستان انتخاب شود. همچنین اگر مخزن دستگاه حالت درجه بندی داشته باشد و همچنین جنس آن شیشه ای یا طلقی باشد، بهتر و مناسب تر است.

موتور، یکی از مهم ترین و کاربردی ترین قطعات دستگاه آب مرکبات گیری است. هر چه قدرت آن بیشتر باشد، قدرت بیشتری برای آبگیری آب مرکبات دارد. همچنین به خاطر داشته باشید که کیفیت موتور، تاثیر زیادی بر قدرت موتور خواهد داشت.

سرعت کار دستگاه، یکی از موارد مهم در تهیه آب مرکبات می باشد. به خاطر داشته باشید که هر چه سرعت دستگاه بیشتر باشد، آب میوه سریعتر آماده می شود. البته بهتر است این موضوع را نیز بدانید، که افزایش سرعت گرفتن آب میوه باعث کاهش کیفیت آب میوه می شود.

این دستگاه ها یک سری ویژگی جانبی دارند، که عبارتند از: چرخش خلاف و موافق عقربه های ساعت در قسمت سری دستگاه، سیستم ضد چک یا درپوش ضد گرد و غبار و همچنین پایه های ضد لغزش.

نکته مهم دیگری که هنگام خرید این دستگاه باید در نظر بگیرید، امکان شستشوی آسان دستگاه است. بنابراین در هنگام خرید سعی کنید تا حد امکان وسیله ای تهیه کنید که به راحتی بتوانید آن را در ماشین ظرفشویی قرار دهید.

بهترین مارک های دستگاه آب مرکبات گیری در بازار کدام است ؟

مارک های خوب و باکیفیت آب مرکبات گیری عبارتند از: پارس خزر، بوش، فیلیپس، فلر، کنوود، مولینکس، براون، میگل، اسمگ، اپکس، اسنوا، که برندهای خوبی در این زمینه هستند و پیشنهاد می کنیم انتخاب و خرید خود را از میان این مارک های محبوب و شناخته شده در بازار انجام دهید.

انواع آب مرکبات گیری با ویژگی های مختلف و در مدل های متنوع در لیست زیر موجود است. بر اساس سلیقه، امکانات و بودجه ی خود، می توانید بهترین آب مرکبات گیر را انتخاب کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.