خرید 46 مدل بهترین آبسردکن اداری و خانگی [پرفروش] و ارزان قیمت

آبسردکن دستگاهی مناسب و ضروری ، برای اکثر دفاتر و محیط های تجاری است، و می توان از آن برای به دست آوردن آب خنک و مطمئن استفاده کرد. مدل های تولید شده این دستگاه متفاوت است، بنابراین در پایان، شما باید بهترین مدل را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. البته به یاد داشته باشید که هنگام خرید باید به برخی از نکاتی که در زیر ذکر کردیم، توجه کنید.

آبسرد کن چیست ؟ چه کاربردهایی دارد ؟

نوشیدن آب در طول روز یکی از مهمترین موارد است. بودن آبسرد کن اهمیت زیادی دارد، زیرا به سلامت انسان کمک می کند؛ با کمک این تجهیزات، آب سالم و خنک همیشه در دسترس است. اغلب اتفاق می افتد که وقتی به یک اداره یا سازمان می روید، باید مدتی در آن محیط باشید. اگر هوا گرم باشد، قطعاً یک لیوان آب سرد می تواند تشنگی و خستگی شما را برطرف کند. به همین دلیل است که می توان از این دستگاه، در هر مکان استفاده کرد.

خرید آبسرد کن

انواع مدل‌ های آبسردکن در بازار کدام اند ؟

از جمله مدل های آبسردکن، می توان به مخازن دار، بطری دار و آبسردکن های فوری اشاره کرد. در ادامه به معرفی مختصر هر یک از این مدل ها می پردازیم.

مدل‌ های مخزن ‌دار: این مدل ها به آب شهری وصل هستند. از طرفی برای تخلیه آب اضافی، باید به فاضلاب متصل شود. فقط در صورتی می توانید از این مدل ها استفاده کنید که به شیر آب دسترسی داشته باشید، و آبسرد کن را نزدیک شیر آب قرار دهید. به این ترتیب، برای خرید مدل های مخزن دار، نیازی به پرداخت هزینه بیشتر نیست.

آبسردکن بطری‌ دار: ممکن است شما این مدل را بارها در مراکز و محیط های مختلف دیده باشید. آبسرد کن هایی با مخزن آبی رنگ. این مدل ها در فضاهایی که شیر آب موجود نیست، مورد استفاده قرار می گیرند. وقتی مصرف آب زیاد نباشد، این مدل می تواند نیاز شما را به خوبی برآورده کند.

مدل آنی: این مدل بیش از ده سال پیش برای اولین بار معرفی شد. همانطور که از نامش پیداست، این آبسردکن منبع آبی ندارد و آب در همان لحظه سرد می شود.

تجهیزات داخلی آب سردکن شامل چه چیزهایی می شود؟

– فیلتر: مدل هایی که مخزن دارند، دارای فیلتر هستند. در مدل های فاقد مخزن آب، یک فیلتر در مسیر آب است. اگر دستگاه را در محل خلوت می گذارید، لطفاً از مدل فیلتر استفاده کنید. در غیر این صورت، شما باید مرتباً فیلتر را تعویض کنید، که از نظر اقتصادی خوب نیست.

– ظرفیت مخزن: با توجه به نیاز خود، باید توجه بیشتری به ظرفیت مخزن آبسردکن داشته باشید. اگر دستگاه را در محیط خلوت نصب کنید، نیازی نیست مدل هایی با ظرفیت بالا بخرید.

– سیستم کاهش مصرف انرژی: مانند سایر تجهیزات الکتریکی، لطفاً به برچسب انرژی موجود در آبسرکن نیز توجه کنید.

– سیستم ایمنی: اگر ممکن است کودکان در محل نصب، حضور داشته باشند، وجود سیستم ایمنی بسیار مهم است.

نکات مهم و ضروری در خرید آبسردکن اداری و خانگی

هنگام خرید این دستگاه باید توجه داشته باشید که آیا می توانید به شیر آب، در مکان مورد نظر، دسترسی داشته باشید. علاوه بر این، میزان رفت ‌و آمد در محیط و مصرف آب، از دیگر موضوعات مهم است. همچنین به روش های شستشو و روش های تمیز کردن آبسردکن توجه کنید. این بدان معنی است که باید بتوان کلیه تجهیزات و مواد مصرفی آبسردکن را تمیز کرد.

نوع لوله مورد استفاده در دستگاه را بررسی کرده و از کیفیت بالای آن اطمینان حاصل کنید. لوله های پلیمری در مقایسه با لوله های دیگر، از نظر بهداشتی بهتر هستند.

بعضی از مدل های این دستگاه، قابلیت تهیه ی آب جوش را نیز دارد. اگر به آب جوش نیاز ندارید، دستگاهی را بخرید که این ویژگی را ندارد، و هزینه ی اضافی نپردازید.

همچنین خرید یک آبسردکن دست دوم از دیوار یا شیپور، اگر دستگاه سالم باشد، مقرون به صرفه است. اما احتمال آسیب دیدن این مدل ها، از مدل های آکبند بیشتر است

بعضی از آبسرد کن ها قفل کودک دارند، که می توان آن را قفل کرد که آب توسط کوکان هدر نرود و اسراف نشود. اگر فرزند خردسال دارید، این گزینه را نیز در نظر بگیرید.

پرفروش ترین مارک ها آبسرد کن در بازار

برندهای باکیفیت خارجی و ایرانی آبسردکن عبارتند از: مجیک، ایستکول، بوش، مدیا، افترون، سام، استیل، اسنوا، بیشل، پاناسونیک، پارس خزر، بکو، تی سی ال، جنرال، هیوندای و جی سان، که محصولات پرطرفداری هستند. پیشنهاد می کنیم انتخاب و خرید خود را از میان این برندهای شناخته شده و محبوب بازار انجام دهید.

انواع آبسردکن های جدید، مناسب استفاده اداری و خانگی، با امکانات مختلف و برندهای گوناگون در لیست زیر موجود است. براساس قابلیت های مورد نیاز، ظرفیت دستگاه و بودجه ی مورد نظر، می توانید بهترین آبسردکن را از میان مدل های زیر خریداری کنید.

نظرات کاربران

motanro

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.