راهنمای خرید شیردوش برقی

خرید 48 مدل ژاکت مردانه اسپرت و بافتنی دورنگ طرح [شیک] و جدید

5/5 - (1 امتیاز)

ژاکت مردانه برای آقایان فصول سرد سال، پوششی گرم و مناسب است. ژاکت را بیشتر زیر کاپشن می پوشند، تا سرما به بدن نفوذ نکند. امروزه ژاکت ها طرح ها و رنگ های متنوعی دارند، بنابراین هر مرد شیک پوش و خوش سلیقه ای، چند مدل ژاکت برای خود تهیه می کند. به همین منظور تصمیم گرفتیم نکاتی را در مورد خرید ژاکت به شما بگوییم، تا خرید بهتری داشته باشید.

در خرید ژاکت مردانه به چه مواردی توجه کنیم ؟

اولین نکته ای هنگام خرید ژاکت باید در نظر بگیرید، فرم کلی چنین لباس های مردانه گرم است.فرم ژاکتی که می خواهید بخرید یا چسبان است یا آزاد، که انتخاب آن به سلیقه ی شما بستگی دارد. اگر جزو مردانی هستید که خوش اندام هستید و لباس های دیگر، زیر ژاکتتان نمی پوشید، می توانید مدل های چسبان یا جذب انتخاب کنید، در غیر این صورت مدل های آزاد بهتر است.

دومین نکته ای که هنگام خرید ژاکت باید در نظر بگیرید، جنس ژاکت است. امروزه ژاکت جنس های متنوعی دارد، که عبارتند از: پنبه، نخی، پلی استر، پشمی و … . مراقب باشید جنس داخل ژاکت به گونه ای نباشد که پرز روی لباس زیری شما بشیند.
هنگام خرید دقت کنید ژاکتی گرم و سبک بخرید، هم چنین در نظر داشته باشید که نحوه ی شستشوی آسانی داشته باشد.

نکات مهم و ضروری در خرید ژاکت مردانه

بعد از اینکه فرم و جنس ژاکت را مشخص کردید، باید دقت کنید که اندازه ی آن با نیم تنه ی بالایی شما تناسب داشته باشد. هنگام خرید ژاکت باید مواردی را در نظر بگیرید که شامل: قد لباس، سر شانه، نحوه بسته شدن آن و راحت بسته شدن با زیپ یا دکمه می شود. نکته ی مهم دیگر که هنگام خرید باید در نظر بگیرید، قد آستین ژاکت است، که باید با قد دستتان متناسب باشد.

ژاکت مردانه بافتنی

توجه به فرم یقه ژاکت

مورد دیگری که هنگام خرید ژاکت مردانه باید در نظر بگیرید، فرم یقه ژاکت است. یقه ژاکت سه مدل کلی دارد که عبارتند از: یقه ایستاده، گرد و هفتی.

ژاکت مردانه، یا زیپ دارد یا دکمه. اگر از علاقه مندان به مدل های زیپ دار هستید، باید درزهای دور نوار زیپ دوخته شده روی ژاکت خود را به دقت بررسی کنید، تا بین آنها فاصله ای نباشد.
و اگر هم مدل های دکمه ای را دوست دارید، حتما به کیفیت دوخت دکمه های لباس خود توجه کنید.

این موضوع کاملاً به سلیقه و نظر شما بستگی دارد، که آیا ژاکت مردانه جیب یا کلاه داشته باشد یا خیر.
بهتر است بدانید که اگر ژاکت جیب داشته باشد، می توانید در روزهای سرد سال، دستانتان را در جیب قرار دهید تا گرم بماند.

انتخاب رنگ و طرح ژاکت دلخواه

نکته مهم دیگری که هنگام خرید ژاکت مردانه باید در نظر بگیرید، رنگ و طرح ژاکت شما است که این موضوع کاملا به نظر و سلیقه ی شما بستگی دارد. اما بهتر است بدانید که ژاکت های تک رنگ و ساده را می توانید با اکثر لباس ها، بپوشید و ست کنید.

همه ی موارد بالا، علاوه بر برند و کیفیت، روی قیمت ژاکت تاثیر گذار است. حالا شما باید بر اساس سلیقه، نظر و بودجه ی خودتان بهترین ژاکت را انتخاب کنید. اما اول کیفیت ژاکت را در نظر بگیرید، سپس قیمت آن را بررسی کنید.

در لیست زیر انواع ژاکت مردانه اسپرت ، بافتنی در مدل های ساده ، زیپ دار ، یقه دار ، جلوباز و یقه اسکی در رنگ های مختلف وجود دارد. برحسب سلیقه و بودجه مورد نظر می توانید از میان پرفروش ترین گزینه های زیر، بهترین مدل ژاکت مردانه را بررسی ، انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید