خرید 48 مدل بهترین ردیاب خودرو ایرانی و خارجی [پرفروش] با قیمت ارزان

ردیاب خودرو بهترین گزینه برای حفظ امنیت و اطلاع از موقعیت فعلی ماشین است. این وسیله در هنگام سرقت یا کنترل تردد افراد، بسیار کاربردی است. پیشنهاد می کنیم برخی نکات ساده و کاربردی را در رابطه با خرید این دستگاه به خاطر داشته باشید.

ردیاب خودرو چیست؟ چه کاربردی دارد ؟

ردیاب یک دستگاه الکترونیکی کوچک است، که در جایی مخفی در ماشین گذاشته می شود. اگر فرد یا وسیله که حامل ردیاب است، حرکت کند، تمام مسیر را ضبط می کند و آن را برای کاربر خود می فرستد. به عنوان مثال، اگر شما ردیاب را به کودک خود بدهید، این کودک، هر جای ایران باشد، از روی نرم افزار روی تلفن همراه، از مکان آن با اطلاع می شوید.

ردیاب ماشین چگونه کار می کند؟

ردیاب دو بخش GPS و سیم کارت دارد. اطلاعات جغرافیایی، شامل عرض جغرافیایی، سرعت و جهت حرکت، وارد GPS می شود و سپس جی پی اس این اطلاعات را به سیم کارت می دهد، پس از آن این سیم کارت، این اطلاعات را به برنامه کاربر توسط اینترنت یا با SMS می فرستد. سیم کارت در ردیاب باید شارژ و اینترنت فعال داشته باشد.

ردیاب خودرو جی پی اس ترکر

انواع ردیاب ها در بازار کدام اند ؟

ردیاب ها به سه دسته تقسیم می شوند ۱- ردیاب خودرو و موتور سیکلت ۲-ردیاب شخصی و پرسنلی ۳-ردیاب آهنربایی.

ردیاب خودرو درون خودرو قرار می گیرد و مسیر حرکت را به شما اطلاع می دهد، حتی هنگام سرقت خودرو نیز کاربرد دارد و صاحب خودرو می تواند ماشین دزدیده شده را پیدا کند.

ردیاب شخص و ردیاب های پرسنلی نیز کاربرد زیادی دارد، مثلا برای افراد آلزایمری، کودکان، حیوانات خانگی مفید است و از گم شدن آنان جلوگیری می کند.

ردیاب آهنربایی و یا نظامی به صورت مخفی در زیر خودرو نصب می شوند و راننده از آن بی اطلاع است و میتوان او را ردیابی کرد. این ردیاب، بیشتر کاربرد پلیسی دارد و برای پیدا کردن مجرمان مفید است.

جی پی اس ماشین چیست؟

جی پی اس یک دستگاه سخت افزاری است. وظیفه ی آن از نامش مشخص است. انواع مختلفی از ردیاب ها وجود دارد که عبارتند از: ردیاب جیبی، این ردیاب برای افراد سالمند و کسانی که آلزایمر دارند، مناسب است. ردیاب خودرو، جعبه ای کوچک و مشکی رنگ است که اطلاعاتی مثل موقعیت جغرافیایی خودرو را به راننده ارسال می کند.

شما ممکن است تعجب کنید که چگونه ردیاب این اطلاعات را به دست می آورد و آن را به راننده می فرستد؟

سیم کارتی درون ردیاب وجود دارد. ردیاب از GPS کمک می گیرد و موقعیت دقیق جغرافیایی ماشین را پیدا میکند و به سیم کارت ارسال می کند، سپس از طریق سیم کارت، اطلاعات به صاحب خودرو می رسد.

ردیاب خودرو در هر دو حالت SMS (آفلاین) و اینترنتی (آنلاین) کار می کند. اگر اینترنت داشته باشید، می توانید مسیر را به طور دقیق مشاهده کنید.

برای استفاده از SMS یا حالت آفلاین، صاحب خودرو باید بسته به نوع ردیاب، برای ارسال اطلاعات، با آن تماس بگیرد. اما در حالت آنلاین، کاری که باید انجام دهید، این است که اینترنت تلفن همراه خود را روشن کنید، در نتیجه اطلاعات ردیاب، به طور خودکار به شما ارسال می شود.

 

ردیاب خودرو چه اطلاعاتی به ما می دهد ؟

توجه داشته باشید که تمام یا چند ویژگی زیر ممکن است در یک ردیاب وجود داشته باشد. امروز ردیاب ها بسیار متنوع هستند و می توانند دارای ویژگی های مختلفی باشند، که البته این ویژگی ها به قیمت و برند ردیاب بستگی دارد. مزایای این قطعه سخت افزاری عبارتند از:

می تواند در تمام انواع وسایل نقلیه سبک و سنگین، داخلی و خارجی، دوچرخه و موتور سیکلت استفاده شود.

می توانید موقعیت دقیق وسایل نقلیه مانند آتش نشانی و آمبولانس را بدست آورید.

مدیریت زمانی اتوبوس ها و تاکسی ها که چه زمانی به مقصد می رسند اعلام می کند، در این صورت باعث رضایت مشریان می شود.

از موقعیت جغرافیایی ماشین، می توانید در هر زمان و مکانی مطلع شوید.

برخی از ردیاب ها را می توان به عنوان دزدگیر استفاده کرد.

توانایی نمایش مقدار سوخت در ماشین را نیز دارند.

موقعیت جغرافیایی ماشین را روی نقشه نشان می دهد.

توانایی قرار دادن شنود در داخل کابین خودرو، با استفاده از میکروفون داخلی ساخته شده در ردیاب.

برای ردیابی بهتر، سیم کارت ایرانسل و همراه اول دارای آنتن دهی بهتر هستند، مهم نیست که سیم کارت دائمی باشد یا اعتباری.

و ….

در لیست زیر انواع ردیاب خودرو ایرانی و خارجی در مدل های ساده و دوربین دار وجود دارد. برحسب امکانات مورد نیاز و بودجه مورد نظر ، می توانید از میان پرفروش ترین گزینه های زیر، بهترین مدل ردیاب ماشین را بررسی ، انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

motanro

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.