راهنمای خرید شیردوش برقی

خرید 49 مدل ترازو دیجیتال جیبی، گرمی و دستی [دقیق] با قیمت ارزان

5/5 - (1 امتیاز)

ترازو دیجیتال به دلیل دقت اندازه گیری، کاربرد های زیادی دارد. این دستگاه هم اکنون بسیار پیشرفته است. مدل های دیجیتال، در ابعاد و طرح های مختلف تولید شده است. ترازو دیجیتال هم برای مصارف خانگی و هم برای مشاغل ومغازه ها، قابل استفاده است. پیشنهاد می کنیم برخی نکات ساده و مهم را در رابطه با خرید این ترازوها به خاطر داشته باشید.

ترازو دیجیتال چیست ؟ چه کاربردهایی دارد ؟

ترازو دیجیتال ساده و جیبی، مدل های پیشرفته تر از ترازوهایی هستند که سال ها پیش، اجسام مختلف با آن اندازه گیری می شدند. در گذشته، ترازو ها مثل امروز نبود. ترازوها بسیار ساده بودند و به ساده ترین شکل ممکن در انواع مشاغل مورد استفاده قرار می گرفت. اما امروزه ترازو ها با مدل و طرح های مختلف، وجود دارند که کارایی متفاوتی دارند.

سایر استفاده های ترازو چیست ؟

ترازوها فقط برای مصارف صنعتی یا تجاری نیستند. اما استفاده از ترازو در مغازه ها و مشاغل مختلف، بسیار بیشتر از جاهای دیگر است. ترازو دیجیتال، با توجه به اندازه و مدل های آن، کاربرد متفاوتی دارد. به عنوان مثال، در باشگاه ها و یا حتی در مطب کاربرد زیادی دارد و برای وزن کشی افراد، استفاده می شود.

ترازو دیجیتال، در آشپزخانه نیز کاربرد زیادی دارد. هنگام آشپزی، ممکن است لازم باشد تمام اندازه ها را به طور دقیق اندازه بگیریم. به همین دلیل و با توجه به دقت بسیار زیاد این دستگاه، در حال حاضر، جایی برای ترازو در آشپزخانه ها وجود دارد.

امروزه این وسیله در خانه، زیاد کاربرد دارد، طبیعتا توجه به طراحی و مدل آن، اهمیت بیشتری پیدا می کند. زیرا اگر قرار است ترازو دیجیتال را در آشپزخانه بگذارید، قطعا باید با سبک و دکوراسیون آشپزخانه هماهنگ باشد. اگر ترازو را برای مغازه می خواهید، هنگام خرید، دقت کنید مناسب این کار باشد. اگر نیاز به اندازه‌گیری وزن وسایل بزرگ در مغازه دارید، باید از ترازوهایی استفاده کنید که وزن‌ های بالا را اندازه‌ گیری می کنند.

پس برای اینکه این دستگاه برای شما کار کند، باید در هنگام خرید به حداکثر وزن قابل تحمل ترازو دیجیتال توجه کنید، در غیر این صورت نمی توانید از آن استفاده کنید. حداکثر وزنی که می توانید اندازه بگیرید و همچنین دقت اندازه گیری به همراه سایر اطلاعات، روی ترازو نوشته شده است.

در هنگام خرید ترازو دیجیتال به چه نکاتی توجه کنیم ؟

از آنجایی که این دستگاه در مغازه ها بسیار کاربرد دارند، حتما مدلی بر اساس نیاز خود بخرید. ترازو دیجیتال، ویژگی ها و اندازه های مختلفی دارد که قیمت های آن متفاوت است. اگر مغازه یا فروشگاه شما کوچک است، می توانید مدل های کوچکتر بخرید که از نظر قیمت نیز ارزان تر است، در هنگام خرید ترازو، برند محصول را نیز در نظر بگیرید. به سراغ برندهای معتبر بروید و به گارانتی محصول توجه کنید.

منبع تغذیه این ترازو، باطری های قلمی، نیم قلمی، لیتیومی و سکه ای می باشد. مدل های مختلف ترازو، قابلیت خاموش شدن خودکار دارند. به این ترتیب، وقتی با دستگاه کار نمی کنیم باتری هدر نمی رود. برخی از مدل های ترازو دیجیتال، واحدهای اندازه گیری مختلفی دارند. به عبارت دیگر، علاوه بر کیلوگرم، وزن ها را به پوند، اونس، استون را اندازه می گیرد.

برای وزن کردن اجسام کوچک از ترازوی دیجیتالی جیبی استفاده می کنند. این مدل ها، تا وزن 200 گرم را می توانند اندازه بگیرند. چنین مدل هایی در مشاغلی استفاده می شود که می خواهند اجسام سبک وزن را اندازه بگیرند و دقت اندازه گیری برای آن ها مهم است.

ویدئویی جالب از یک ترازو هوشمند از برند شیائومی

اگر می خواهید ترازو ارزان قیمت بخرید، باید ترازوی دست دوم انتخاب کنید. هنگام خرید نیز دقت کنید ترازو سالم باشد.

برخی از ترازوها دارای عملکردهایی مانند واحدهای اندازه گیری بیشتر، سیستم روشن و خاموش کردن خودکار، نمایشگر دمای محیط و شاخص های توده بدنی هستند.

بهترین مارک های ترازو دیجیتال در بازار کدام اند ؟

مارک های با کیفیت خارجی و ایرانی ترازو دیجیتال عبارتند از: محک، افق، توزین صدر، پیام توزین، فراسو، ای کلاس، اطلس، کاس، میزان الکترونیک دها، پایا، بی نظیر، دیجی، بوش، ژوپیتر پرفکت و تفال که پیشنهاد می کنیم انتخاب و خرید خود را از میان این مارک های محبوب و شناخته شده در بازار انجام دهید.

مدل های مختلف ترازو دیجیتال خانگی و حرفه ای، در انواع جیبی، گرمی و دستی، با حساسیت اندازه گیری بالا، در لیست زیر موجود است. بر اساس امکانات مورد نیاز و بودجه ی مورد نظر، می توانید بهترین ترازو را بخرید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید