لیسته

خرید 49 مدل آبگرمکن برقی ایستاده و دیواری ایرانی و [خارجی] با قیمت ارزان

آبگرمکن برقی یکی از مهمترین لوازم منزل است و نمی توان نقش آب گرم را در زندگی امروز انکار کرد. اگر آب گرم نباشد، نمی توان شستشو انجام داد و انسان ها بدون آب گرم نمی توانند حمام بروند. امروزه برای گرم کردن آب، سیستم های مدرن و جدیدی وجود دارد، آبگرمکن برقی، یکی از بهترین دستگاه ها است. پیشنهاد می کنیم برخی نکات ساده و کاربردی را در رابطه با خرید این وسیله به خاطر داشته باشید.

 

انواع مختلف آبگرمکن های برقی در بازار کدام است ؟

مدل دیواری

این مدل از آبگرمکن های برقی برای فضاهای کوچک مناسب هستند.
نسبت به مدل های ایستاده گرمای کمتری دارند.
مدل های دیواری دو نوع دارند، که عبارتنداز :مخزن دار و بدون مخزن.
امروزه این نوع آبگرمکن ها تنوع بسیار بالایی دارند.

آبگرمکن برقی

مدل ایستاده

آبگرمکن برقی ایستاده، نسبت به مدل دیواری، به فضای بیشتری نیاز دارد.
میزان گرمایش تولیدی مدل های ایستاده، بهتر از مدل های دیواری است.
مدل های ایستاده فقط دارای یک نوع هستند، که مخزن دار است.

نکات مهم هنگام خرید آبگرمکن برقی

انتخاب نوع
اولین نکته ای که در هنگام خرید آبگرمکن برقی باید در نظر بگیرید، نوع آن است. اینکه به چه میزان آب گرم در طول روز نیاز دارید، و چه وسعتی برای قرار دادن آبگرمکن در اختیار دارید، این موارد به شما کمک می کنند از بین مدل ایستاده و دیواری، یک آبگرمکن بر اساس نیازتان انتخاب کنید.

ظرفیت مخزن

نکته دوم که پس از انتخاب نوع آبگرمکن باید در نظر بگیرید، ظرفیت مخزن آبگرمکن است. در این خصوص حتما باید تعداد اعضای خانواده و همچنین مکان های آبی در محیط کار یا زندگی خود را در نظر بگیرید. مثلا مغازه داری که در محل کارش فقط یک سرویس بهداشتی ساده دارد، اصلا به آبگرمکن برقی قدرتمند نیاز ندارد!

توان محصول

یکی دیگر از عوامل مهمی که در این زمینه باید در نظر گرفت، قدرت و توان دستگاه است. این نکته ارتباط مستقیمی با نوع و ظرفیت مخزن آبگرمکن دارد. یعنی مدل های ایستاده که مخازن بزرگی دارند، باید قدرت گرمایش بالاتری داشته باشد!

نکته بعدی که برای انتخاب یک آبگرمکن برقی خوب و مناسب، باید در نظر بگیرید، رابط کاربری آن است. یعنی بتوانید با آبگرمکن برقی خود راحت تر کار کنید و به راحتی شعله و حرارت آن را تنظیم کنید. مدل هایی که دارای صفحه نمایش هستند، در این زمینه بهتر است.

توجه به شاخص استاندارد انرِژی یا EF، در آبگرمکن های برقی بسیار اهمیت دارد; زیرا هم از نظر مصرف برق، که در ایران چندان ارزان نیست و هم برای حفظ محیط زیست، مهم است. پس بهتر است محصولاتی بخرید که EF بالاتری دارند. به این ترتیب بازده دستگاه برای شما بالاتر می رود.

بعضی از آبگرمکن ها قابلیت های اضافه ای دارند که عبارتند از: تنظیم شعله مشعل، خاموشی خودکار دستگاه، سایز ورودی و خروجی آب، تعداد المنت ها، برخورداری از سیستم جرقه زنی خودکار و … .که وجود هر یک، بر قیمت دستگاه انتخابی شما تأثیر می گذارد.

بسیار مهم است که آبگرمکن برقی شما فیوز ایمنی داشته باشد، تا در هنگام قطع برق دستگاه را خاموش کند و همچنین از ورود برق به محتویات مخزن آب جلوگیری کند! وسایل برقی در کل خطرناک هستند، وقتی با آب و رطوبت سروکار دارند، خطرناک تر هم می شوند. پس حتما شاخص ایمنی دستگاه را در نظر بگیرید.

نکته بعدی که در انتخاب و خرید آبگرمکن برقی باید به آن توجه کنید، گارانتی یا ضمانتنامه محصول است. به یاد داشته باشید مبلغ سنگینی برای خرید آبگرمکن پرداخت می کنید، به همین دلیل دقت کنید محصول گارانتی داشته باشد.

تمامی نکات ذکر شده در این مقاله در قیمت آبگرمکن تاثیر گذار است، اما به یاد داشته باشید در هنگام خرید، فشار آب محل کار یا محل زندگی خود را در نظر بگیرید، سپس مدل آبگرمکن را انتخاب کنید.

در لیست زیر انواع آبگرمکن برقی در مدل ها و امکانات مختلف وجود دارد. برحسب نیاز و بودجه مورد نیاز می توانید از میان پرفروش ترین گزینه های زیر، بهترین مدل آبگرمکن را انتخاب و خریداری کنید.

نظرات کاربران

  •  در صورتی که تجربه استفاده از محصولی را دارید ، برای سایر کاربران تجربه خود را به اشتراک بگذارید.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.